Тест: упізнайте 7 персонажів відомих українських творів

mamabook
9792 Переглядів
Головна Література Тест: упізнайте 7 персонажів відомих українських творів

Твори українських класиків закарбовані в пам’яті ще з часів шкільних програм. А хтось знаходить час перечитувати відомі романи та оповідання незалежно від свого віку. Згадаймо разом героїв творів, які у спадок нам залишили найкращі українські письменники.

З яких творів ці герої, що згадані в цитатах?

Пройти інші пізнавальні вікторини можна в розділі Тести.

0%
0

Тест: упізнайте 7 персонажів відомих українських творів

1 / 7

Він був як бог, знаючий і сильний, градівник і мольфар. У своїх дужих руках Юра тримав сили небесні й земні, смерть і життя, здоров’я маржинки й людини.
Question Image

2 / 7

Кирило Тур був здоровенний козарлюга. Пика широка, засмалена на сонці; сам опасистий; густа чуприна спадала за ухо, як кінська грива; уси довгі, аж на жупан ізвисали.
Question Image

3 / 7

Дядько Лев уже старий чоловік, поважний й дуже добрий з виду. По-поліському довге волосся білими хвилями спускається на плечі з-під сивої повстяної шапки-рогатки.
Question Image

4 / 7

Дивуються люди, що Чіпка до хазяйства такий удатний! Уже й хліб вимолотив, сама солома стоїть — завалив увесь город ожередами. Продав солому, кілька мішків хліба, та восени купив корову на ярмарку.
Question Image

5 / 7

Тугар Вовк був мужчина, як дуб. Плечистий, підсадкуватий, з грубими обрисами лиця і грубим, чорним волоссям.
Question Image

6 / 7

Возний Тетерваковський був хапун такий, що із рідного батька злупить!
Question Image

7 / 7

Начальник ешелону побіг перевіряти, чи є серед ув'язнених Григорій Многогрішний, а його не було. Всіх людей поклали на землю, стали перераховувати. Одного не вистачало. Вартові скаженіли.
Question Image

підрахунок результатів

реклама

Ваш бал

0%