Тест на знання творчості класиків: з яких творів ці 7 цитат?

mamabook
26249 Переглядів
Головна Література Тест на знання творчості класиків: з яких творів ці 7 цитат?

Як часто ви перечитуєте класиків? Чи добре пам’ятаєте твори зі шкільної програми? Спробуйте перевірити свої знання з класичної української літератури. До вашої уваги – 7 цитат із відомих творів найкращих авторів-класиків.

Пройти інші пізнавальні вікторини можна в розділі Тести.

0%
0

Тест на знання творчості класиків: з яких творів ці 7 цитат?

1 / 7

«Старий Омелько був дуже богомольний, ходив до церкви щонеділі, говів два рази на рік, любив молитись і постить; понеділкував і постив дванадцять п'ятниць на рік».
Question Image

2 / 7

«Гляне Шрам, аж сидять під липою і божий чоловік, і Черевань, а перед ними стоїть полудень. Звався божим чоловіком сліпий старець-кобзар».
Question Image

3 / 7

«Фактично, святим був на всю хату один я. I от скiнчилася моя святiсть. Не треба було чiпати моркви. Хай би собi росла. А тепер я грiшний».
Question Image

4 / 7

«Тепер Іван був уже легінь, стрункий і міцний, як смерічка, мастив кучері маслом, носив широкий черес і пишну кресаню».
Question Image

5 / 7

«А найбільшим добродієм уважали його тухольці за ліки. Коли настане час, між зеленими святами, він зі своїм наймолодшим сином Максимом іде на кілька неділь у гори за зіллям і ліками».
Question Image

6 / 7

«Отак жив Чіпка, виростав у голоді та в холоді, у злиднях та недостачах. І все сам собі, як палець. Другі до дітей, до гурту, а він самотою, самотою».
Question Image

7 / 7

“Моїх товаришів легко пізнати: доктор Тагабат, Андрюша, третій – дегенерат (вірний вартовий на чатах). Чорний трибунал у повному складі”.
Question Image

підрахунок результатів

реклама

Ваш бал

0%