Головна Релакс Онлайн вивчення англійської мови: «фокус» на результат

Онлайн вивчення англійської мови: «фокус» на результат

mamabook
14 Переглядів
иностранный язык

иностранный язык

Кожна людина, яка колись виїжджала за межі своєї країни, стикалася з мовною проблемою. Вона зустрічає нас в аеропорту, готелі, магазині. Що ж казати, якщо людина зібралася виїхати за кордон по роботі, навчанню або особистим питанням. Знання мови часто допомагає на половину вирішити поставлене завдання, знімаючи мовний бар’єр. Англійська онлайн для будь-якого рівня, від початкового до середнього і просунутого iknoweng.com

За даними статистики за 2021 рік англійською мовою розмовляє 1/5 частина населення земної кулі, у 39% країнах англійська мова є однією з офіційних мов. У зв’язку з цим важливість його вивчення важко переоцінити.

Крім того, навіть удома англійська мова допомагає просуватися у кар’єрі, брати участь у міжнародних онлайн-проектах та й просто заводити нових друзів в інтернеті.

Способи вивчення англійської мови

Ми звикли, що найкращий спосіб здобуття нових знань – це відвідувати навчальний заклад, але новий світ диктує нам нові правила, водночас відкриваючи нові можливості. І те, що було неймовірно ще кілька років тому, зараз стає нормою.

Так, школи вивчення іноземних мов існують і досі. Але з’явилися і нові форми вивчення, такі як платформи офлайн, програми в смартфоні, онлайн школи. Звичайно, є переваги та недоліки у кожного способу вивчення.

Школи іноземних мов дозволяють спілкуватися з викладачем безпосередньо, працювати у системі «питання – відповідь», використовувати діалоги, розширюючи словниковий запас. Але накладає суттєві обмеження: присутність на заняттях точно вчасно, відсутність індивідуального підходу, заняття у групах учнів із різним рівнем знань мови.

Офлайн платформи, так само, як і програми в смартфонах, дозволяють бути мобільнішими, займатися в будь-який зручний час, але великим недоліком у цьому підході буде відсутність живого спілкування та коригування носія мови. Якщо необхідно вивчити кілька основних розмовних фраз, цей підхід цілком прийнятний. Але на більше чекати не варто.

робота

Онлайн-школа: у чому секрет успіху?

Пандемія та закриті кордони наочно показали нам, що інтернет та все, що з ним пов’язане, нове світове надбання. Немає нічого більш глобального, ніж це глобальне павутиння та його досягнення.

Онлайн-школи вивчення іноземної мови, як одне з досягнень інтернету, досить новий формат, але спробувавши його одного разу, ви не захочете з ним розлучитися.

Спілкування з носієм мови з будь-якої точки світу в той час, коли зручно лише вам, діалоги, розширення словникового запасу, допомога у підготовці домашніх завдань – це ще не всі переваги онлайн-навчання.

Переваги школи iknow

Школа iknow пропонує нам усі існуючі переваги онлайн-шкіл, а саме:

  • Вибір викладача, виходячи з Ваших інтересів.
  • Гнучкий графік навчання.
  • Інтерактивні завдання для кращого засвоєння мовного матеріалу.
  • Індивідуальний підхід у навчанні.
  • Сертифікат після навчання.
  • Зручна оплата.

Вам потрібно лише залишити заявку на сайті https://iknoweng.com та все! Вибір за вами!

Читайте також