Головна Релакс Огляд Xiaomi Mi Band 6: чи варто купувати?

Огляд Xiaomi Mi Band 6: чи варто купувати?

mamabook
51 Переглядів
біг

бігЛінійка Mi Band від бренду Xiaomi залишається одним із найдоступніших рішень на ринку серед фітнес-браслетів. Раніше серія була унікальною, проте сьогодні з легкістю можна знайти схожі рішення від інших виробників. Хоча зазвичай вони поступаються Xiaomi рядом показників: функціонал, ціна, якість, тривалість служби. Цікаво, що із кожною версією браслету Xiaomi помітно еволюціонує. Дізнайтеся, що нового пропонує Mi Band 6, які характеристики браслета.

Головні переваги Mi Band 6:

  • Великий екран з чудовим контрастом і яскравістю, а також чіткістю в 326 ppi.
  • Датчик, що відслідковує рівень кисню в крові.
  • Магнітна зарядка, яка дозволяє заряджати браслет таким чином, аби не відстібати його з ремінця.
  • Заряд тримається до 2 тижнів.
  • Понад 30 режимів вправ.
  • Автоматичне визначення одного з 6 типів тренувань.

Як увімкнути пристрій

За умовчанням браслет лежить у коробці ввімкнений, очікуючи сполучення. До речі, це особливість усіх фітнес-браслетів серії Mi Band. Їх не можна вимикати. У налаштуваннях є опція перезавантаження, але відсутня можливість вимкнення. І це дуже зручно на практиці, оскільки під час користування взагалі не виникає не лише необхідності виконувати таку маніпуляцію, але й зайвий раз думати, як це зробити.

Mi Band 6

На якому додатку працює браслет

Для цього гаджета потрібен додаток Mi Fit. Варто зазначити, що з браслетами він працює бездоганно – без жодних зависань. Якщо ви до цього ніколи не користувалися пристроями від Xiaomi, то доведеться створити аккаунт. Для вашої зручності радимо просто пройти автентифікацію через ваш обліковий запис у Facebook, аби не займатися введенням даних. Сьогодні вже не вимагається вказувати свої повні дані, тож навіть аккуант у соцмережі з вигаданим прізвищем, ім’ям також підходять для роботи.

Які корисні функції для здоров’я має браслет:

  • Моніторинг серцевих скорочень.
  • Аналіз фаз сну (глибокий, швидкий, REM).
  • Відслідковування жіночого циклу та фаз овуляції.
  • Моніторинг рівня стресу.

Додатковий корисний функціонал

Браслети демонструють інформацію про повідомлення й виклики, календар, будильник, годинник, секундомір і таймер. Є можливість керувати відтворенням музики, пошук інформації по телефону, розблокування смартфона і навіть дистанційне керування затвором камери на телефоні. А це дуже зручно для зйомок фото чи відео в різних умовах. Особливо, якщо це потрібно зробити самостійно.

Читайте також