Головна Релакс Одяг з вишивкою на замовлення – оригінальна ідея для вашого бізнесу

Одяг з вишивкою на замовлення – оригінальна ідея для вашого бізнесу

mamabook
39 Переглядів
вишиванка

вишиванка

Вишивка знову в тренді. Українські візерунки та орнаменти можна знайти на будь-яких виробах: світшоти, сорочки, сукні, блузи, худі, пальта тощо. Проте й вишивка як явище залишається актуальним елементом гардеробу. Окрім декоративної функції, вона має ще й своє маркетингове призначення. Адже фірмовий одяг із вишитими елементами айдентики – це модно, оригінально та ексклюзивно. Брендовані торбочки, медичні халати, сорочки офіціантів чи жилетки працівників на ресепшині гарно запам’ятовується клієнтами. Якісна машинна вишивка на одязі – це безпрограшний варіант, який працює на запам’ятовування та упізнавання компанії.

Де замовити вишивку на одязі

Компанія  www.krayina-mriy.com вже багато років спеціалізується на створенні унікальних текстильних виробів. Усі роботи виконуються на сучасному інноваційному обладнанні. Вишиті елементи завжди деталізовані, яскраві, повністю відповідають затвердженому макету.

Що можна вишивати на корпоративних виробах:

  • логотип;
  • назву бренду;
  • фірмовий слоган;
  • дату заснування компанії;
  • назву закладу (ресторан, піцерія, готель тощо).

Вишивку можна виконувати на речах різних розмірів. Це можуть бути фірмові кепки та краватки, скатертини чи прихватки, а також будь-які елементи корпоративного гардеробу. Це також вдала ідея для створення сувенірів, які можна вручати співробітникам компанії, бізнес-партнерам та корпоративним клієнтам. Приміром, оптова партія шкарпеток із логотипом – недороге, але ефективне рішення для компанії. такі фірмові вироби можна додавати в якості бонусів, подарунків до основних замовлень.

Також з елементами вишивки можна розробити чимало презентів. Приміром, вишиті картини у рамках, декоративні текстильні панно для інтер’єру офісу чи закладу.

вишивка

Які переваги машинної вишивки на фірмовому одязі

Якісна машинна вишивка на корпоративному одязі може мати декілька переваг для бренду. Цю ідею варто враховувати як практичне марктетингове рішення.

  1. Презентабельний вигляд. Машинна вишивка надає одягу елегантності. Такі речі виглядають стримано, акуратно. Вишивка додає унікальністі та ексклюзивністі формі.
  2. Довговічність. Машинна вишивка прослужить роками. Вона залишається стійкою навіть після багаторазового прання та прасування. Напис чи зображення залишаються яскравими, без втрати насиченості кольорів.
  3. Просування бренду. Завдяки можливості використовувати логотипи, емблеми або слогани, машинна вишивка допомагає покращити запам’ятовування бренду.  Такі елементи підвищують упізнавання компанії чи закладу на ринку, вигідно вирізняють їх на тлі конкурентів.
  4. Професіоналізм. Персонал у фірмовому одязі з машинною вишивкою виглядає більш професійно, упевнено. Це допомагає створити позитивне враження про компанію чи персонал, особливо у сферах обслуговування клієнтів або під час ділових зустрічей.
  5. Вишуканість. Машинна вишивка дозволяє створювати деталізовані та вишукані дизайни, які можуть підкреслити індивідуальність бренду і вигідно вирізнятися серед інших.

Вартість за виготовлення одягу із вишивкою швидко окуповується. Адже вишиті елементи зберігають свій гарний вигляд протягом років. Тож корпоративну форму не доведеться часто оновлювати.

Читайте також