Головна Здоров'я Обережно! Які корисні продукти можуть провокувати тромбоз?

Обережно! Які корисні продукти можуть провокувати тромбоз?

mamabook
64 Переглядів
аналізи

аналізиТромбоз небезпечний закупоркою та розривом судин. Саме це є причиною інсультів, інфарктів. Через розрив тромбів в життєво важливих органах відбуваються крововиливи, що провокують розвиток патологій. А чи знали ви, що призводять до тромбозу також і корисні продукти?

Лікарі пояснюють, що причина тромбозів – це густа кров. Окрім, трансгенних жирів, смаженої жирної їжі, до загущення призводить і велика концентрація вітаміну К. Його найбільше в зелені – петрушці, шпинаті, базиліку.

Чим шкідлива петрушка

Особливо небезпечно вживати зелень, якщо вам прописали антикоагулянти (препарати, що розріджують кров). У цьому випадку перераховані продукти будуть заважати дії ліків. Особливо небезпечною є петрушка – ця рослина здатна звести ефект розріджування крові до нуля. Адже петрушка – абсолютний рекордсмен із вмісту вітаміну К: лише 100 г зелені містять 18 добових доз вітаміну.

А що розріджує кров?

Це продукти, багаті на вітамін Е: авокадо, всі види горіхів, насіння, лляна олія. Вони знижують здатність тромбоцитів склеюватися. Також ефективно бореться з тромбами куркума.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому не можна їсти каші

плашка

Читайте також