Головна Дошкільнята Об’ємна аплікація “Яблуко” з паперу (інструкція + відео)

Об’ємна аплікація “Яблуко” з паперу (інструкція + відео)

mamabook
10936 Переглядів
Поделки

ПоделкиЯк зробити оригінальну аплікацію 3Д? Діти будуть у захваті від об’ємного яблука, яке вони зможуть зробити власноруч.  Наш сайт Mamabook підготував детальну покрокову інструкцію виконання саморобку. Більш детальні роз’яснення з виготовлення паперового фрукту ви можете подивитися по відео в кінці статті.

Що знадобиться для роботи:

  • Аркуш білого картону.
  • Набір кольорового паперу.
  • Ножиці.
  • Клей.
  • Простий олівець.
  • Чорний маркер.

Як виготовити фрукти з паперу

Крок 1. Аркуш кольорового паперу (червоний, зелений чи жовтий) потрібно згорнути посередині та розріати на 2 однакові частини. Кожну з них ще раз згорнути посередині та вкласти ці частинки одна в одну. У вас вийде книжечка на 4 сторінки.

Крок 2. Простим олівцем намалюйте половинку яблука.

аплікація

 

Крок 3. Виріжте ножицями по контуру. На кольоровий аркуш паперу наклейте спочатку одну частинку яблука, а потім поруч ще одну. Виходить розгорнутий об’ємний фрукт на 4 елементи.

аплікація

Крок 4. З коричневого паперу виріжте невелику смужку – це хвостик від яблука. Також виріжте зелений листочок, який слід згорнути посередині. Так він буде виглядати об’ємно.

Крок 5. Так само, як вирізали яблуко, зробіть одну частинку меншого розміру з білого паперу. Вклейте її у центр алікації.

Крок 6. Останній момент – за допомогою чорного маркера наведіть деілька насінин у центрі плода. Оригінальна 3Д-аплікація готова!

аплікація

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні саморобки, аплікації – багато оригінальних ідей з інструкціями

Читайте також