Головна Релакс Нові серіали осені 2020 на українському ТБ

Нові серіали осені 2020 на українському ТБ

mamabook
151 Переглядів
Відважні

Провідні українські телеканали не припиняють дивувати нас новими проектами. Так, стало відомо про прем’єри ще декількох телесеріалів, які можна подивитися вже цього місяця. Розглянемо їх детальніше.

«Коханка в спадок»

Коханка в спадок

Телеканал СТБ у вечірньому ефірі 28 жовтня покаже глядачам чотирисерійну мелодраму «Коханка в спадок». Як завжди, виробництвом серіалу займалася студія Star Media.

Головна героїня серіалу Тетяна останні 15 років жила спокійним та розміреним життям. Чого ще можна було бажати: її чоловік Олег володіє великим бізнесом, а родина живе в достатку. Але один вечір розділив життя на «до» та «після». Чоловік впав з даху офісної будівлі та загинув. Після трагічної втрати Тетяна раптом усвідомлює дуже багато речей. Меблевий бізнес, яким володів Олег, не приносить очікуваного прибутку. Будинок, в якому жила родина, можуть забрати за борги. А у кохання всього життя була друга дружина, яка також претендує на спадок.

«Відважні»

Відважні

Друга частина улюбленої історії розповість про подробиці особистого життя працівників підрозділу поліції, який бореться з домашнім насильством. Так, глядачі дізнаються шокуючі факти із життя ІТ-спеціаліста Уляни Біляк та психолога Соломії Дідух. До того ж, вирішиться доля персонажа Гончарука, якого вважають місцевим Чаком Норрісом.

За словами акторів, сценаристи серіалу підготували дуже багато сюрпризів для глядачів. За цілий сезон зміняться не лише лінії поведінки героїв, але й стануться повороти долі, яких точно ніхто не чекав.

Серіал «Відважні», що транслюється на каналі Україна, не лише висвітлює болючу для українського суспільства тему, але й допомагає жінкам, які страждають від домашнього насильства. Після кожної серії глядачі можуть побачити номер телефону Національної гарячої лінії. Так, за час показу першого сезону було прийнято майже 3000 звернень від жінок, які пережили насильство вдома.

«Мене звуть Мелек»

Мене звуть Мелек

20 жовтня на телеканалі Інтер стартував другий сезон турецького серіалу «Мене звуть Мелек».

Телеглядачів чекає продовження історії матері трьох дітей Мелек, яка після розлучення з чоловіком змушена була повернутися в рідну домівку. Там її вважають зрадницею і ганьбою сім’ї, через те, що Мелек послухалася батьків і вийшла заміж зовсім не за того чоловіка, якого вони пророкували їй в наречені.

У нових серіях Мелек продовжує намагатися відновити розірвані зв’язки зі своїм батьком. І допомагає їй в цьому Халіль — той самий чоловік, за якого хотіли її видати батьки і від якого вона втекла з-під вінця до іншого. Через цей вчинок розгорілася ворожнеча між двома сім’ями, що не затихає вже 20 років.

Ба навіть більше, конфлікт розгорається з новою силою, коли стає відомо про роман між дочкою Мелек Дефне та племінником Халіля Омером. Ці переживання ще більше підривають здоров’я головної героїні, яка бореться з тяжкою хворобою. Щоб не засмучувати кохану, Халіль приховує від неї та близьких, що лікування не дає результатів.

Але це ще не всі таємниці, які зберігає чоловік: прочитавши його щоденник, Мелек дізнається про справжні почуття Халіля. Тепер жінці доведеться вирішувати, чи є місце для цих стосунків у її житті.

Де можна подивитися нові серіали у жовтні

Тисячі українців обирають для перегляду кращих українських та світових серіалів інтернет-телебачення. В Україні працюють десятки ОТТ-провайдерів, серед яких одним із найвідоміших є Divan.TV.

Цей сервіс пропонує велику різноманітність рейтингових українських і зарубіжних телеканалів у HD-якості. Їх можна дивитися в будь-якому місці, де є інтернет, на Smart TV, мобільних пристроях і комп’ютерах.

Крім якісного ТБ, кожен глядач отримує доступ до онлайн-кінозалу. Там можна знайти прем’єри нових фільмів, а також стрічки, що лідирують у світовому кінопрокаті. Усього доступно 50000 фільмів на рік, а бібліотека оновлюється щодня. Це дозволяє влаштовувати різноманітні кіновечори для будь-якої компанії.

Також глядачі можуть насолоджуватися новим американським та європейським серіали від провідних світових студій. Серії доступні одразу в день світової прем’єри і не потребують додаткових доплат.

Щоб приєднатися до Divan.TV, не потрібно підписувати контракт та тягнути кабель до квартири. Потрібен лише доступ до швидкісного інтернету.

Читайте також