Головна Релакс Недорогі та ефективні методи, які допоможуть позбутися тарганів

Недорогі та ефективні методи, які допоможуть позбутися тарганів

mamabook
11 Переглядів
таракан

тараканВажко знайти більш живучих комах, ніж таргани. Учені порівнюють їх зі щурами – настільки ж стрімко збільшується чисельність колонії. Також вражає здатні цих шкідливих комах легко адаптовуватися до будь-яких змін у їхньому середовищі існування. Обираючи засоби від тарганів, подбайте, аби вони були нешкідливими для мешканців оселі – господарів, а також хатніх тварин. До таких недорогих, проте дієвих засобів відносять інсектицидні крейди та олівці. Подивитися великий асортимент можна на сайті https://sevenmart.com.ua. Ми ж дамо поради, як поетапно винищувати шкідників у квартирі чи будинку.

Етап I. Знайти шляхи проникнення

Комахи можуть з’явитися в будь-якій оселі. Помилково вважати, що це лише побутова проблема помешкання, де не дотримуються санітарних норм. Таргани з’являються дуже несподівано й різко починають розмножуватися. Достатньо поїхати з квартири на декілька днів, аби непрохані гості попрямували до темної оселі з сусідських помешкань.

Як найчастіше таргани проникають у дім:

  • через вентиляційні шахти;
  • якщо ви привезли кілька особин з відпустки (таргани часто ховаються у валізах серед речей);
  • придбавши одяг чи навіть продукти харчування на стихійному ринку, ви також ризикуєте заселити дім тарганами.

таракан

Етап II. Закрити доступ незваним гостям

Якщо ви помітили, що таргани проникають через вентиляційну систему, то її слід ретельно закрити. Для цього вентиляційні грати знімають, чистять. По периметру вхід щільно розмальовують інсектицидним олівцем. Потім грати ставлять на місце й заклеюють скотчем. Тримати у такому вигляді слід не менше одного тижня. Таргани вивчать, що цей хід заблоковано. А коли зміните скотч, то візьміть за правило регулярно обмальовувати вентиляційний отвір по периметру 1 раз на місяць.

Етап III. Попередити атаку

Профілактика – найкращий спосіб боротьби. Вам слід діяти на випередження. Навіть якщо вентиляція надійно захищена, немає гарантій, що непрохані гості не встигли розселитися по квартирі та знайти собі захисток.

З метою профілактики виконайте процедуру протравлення в кожній кімнаті. Абсолютно кожне приміщення слід окреслити крейдами від тарганів. Як правильно їх використовувати, читайте в інструкції до кожного засобу.

Ще одна гарна профілактична дія – це оброблення житла перед тривалою поїздкою у відпустку. Після повернення додому ви можете бути впевнені на 100%, що паразити не завелися в домі.

 

Читайте також