Головна Релакс Найкращий спосіб виростити зелену цибулю вдома на підвіконні

Найкращий спосіб виростити зелену цибулю вдома на підвіконні

mamabook
1875 Переглядів
цибуля

цибуляЗелена цибуля – це ваш захист від сезонних авітамінозів, застуд, грипу взимку. Також зелень покращує травлення та нормалізує нашу кишкову флору. У порівнянні зі звичайною цибулиною зелень в рази корисніша, оскільки стебло ще має хлорофіл. Він нормалізує формулу крові, очищує організм від токсинів.

Наш сайт Mamabook розповість, яким найзручнішим способом можна виростити зеленю цибулю взимку. Ви здивуєтеся, наскільки це просто, компактно та чисто.

Що знадобиться:

  • Дерев’яна стружка.
  • 8 цибулин.
  • Цупкий поліетиленовий пакет.
  • Вода.

Як висаджувати цибулю на зелене перо

– Засипте поліетиленовий пакет наповнювачем висотою 8-10 см. В ідеалі брати дерев’яну стружку. Також підходить гранульований наповнювач для котячого туалету з натуральної пресованої деревени. У крайньому випадку можна використати навіть подрібнений туалетний папір.

– Полийте наповнювач, аби він повністю був вологим. Але в пакеті не повинно бути води на дні. Найкраще заздалегідь замочити стружку на 2 години.

– Ретельно утрамбуйте цибулинки в наповнювач, зверху ще раз оросіть водою з пульверизатора.

– Поставте пакет на підвіконная та очікуйте врожаю!

Через скільки часу виросте зелень

За 15-18 днів ви отримаєте потужний урожай – довгу та соковиту зелень, яку можна повністю зрізати. Якщо ви хочете зрізати по мірі росту, то перший невеликий урожай зрізати можна вже через тиждень після проростання. Цибуля пустить коріння вже на третю добу.

Як вирощувати зелену цибулю цілий рік

Якщо ви хочете, аби у вас була зелень постійно і ви могли щодня її підрізати, то висаджувати нову порцію цибулин потрібно кожні 7 днів. Висаджуйте відразу 2 невеличкі пакети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли і як висаджувати тюльпани

На ВІДЕО ви можете переглянути деталі вирощування, якими темпами росте цибуля, як зручно зрізати урожай.

плашка

 

Читайте також