Головна Здоров'я Найкращі продукти для зниження холестерину

Найкращі продукти для зниження холестерину

mamabook
102 Переглядів
Овощи

ОвощиХолестерин у великій кількості – величезна загроза для нашого здоров’я. Підвищений холестерин – це причина зайвої ваги, захворювань серця та сосудів, печінки, ускладнене травлення тощо. Найпростіший спосіб зниження холестерину – зовсім не медикаметозний.

Вам варто переглянути свій щоденний раціон, ввести в меню найкращі продукти для зниження рівня холестерину.

Льон. Цей продукт, як відомо, містить альфа-лінолеву кислоту і вважається незамінним для збільшення омега-3 ненасичених жирних кислот. Олія льону підвищує рівень корисного холестерину, знижуючи рівень поганого. Цей продукт багатий на лігнани – антиоксиданти, які допомагають відновленню клітин і відіграють велику роль у запобіганні багатьох захворювань. Для профілактики і лікування приймайте по столовій ложці лляної олії вранці і ввечері.

Морська риба. Деякі види риб, такі як окунь, лосось, форель або тунець містять омега-3 кислоти, які допомагають в нормалізації рівня холестерину. Рибні страви з успіхом замінюють капсули з риб’ячим жиром. Для кращого ефекту приймати такі добавки слід регулярно.

Розчинні волокна. У раціоні повинні завжди бути присутніми продукти з високим рівнем розчинної клітковини. Одним з таких продуктів є овес, вживання якого рекомендують лікарі всього світу. Він є важливим елементом в дієті по зниженню холестерину. До їжі, що містить розчинні волокна, відносяться: горох, яблука, грейпфрут, гречка, зелень, сливи, перець і капуста.

Соєві продукти. Ось вже протягом декількох років соєві продукти успішно застосовуються в дієті при атеросклерозі. Вживати можна всі види сої: соєве молоко, тофу, лимонний сорго та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 продуктів, які уповільнюють старість

Цибуля. Якщо їсти трохи сирої цибулі в день, то можна знизити рівень холестерину на 30 %.

Оливкова олія. Вважається, що всього 2-3 столових ложки олії в день можуть значно поліпшити стан кровоносних судин. Це відбувається за рахунок поширення фенолів у крові.

Апельсиновий сік. Дослідження показали, якщо випивати 300 мл апельсинового фрешу щодня протягом одного місяця, можна істотно підвищити рівень корисного холестерину в крові. Зменшення порції вже не дає такого результату.

Червоне вино. Цей напій містить речовину ресвератрол, яка є антиоксидантом і тісно пов’язана з профілактикою окислення холестерину в судинах. Інший компонент – сапонін – допомагає в боротьбі з поганим холестерином. Для профілактики достатньо півкелиха сухого червоного вина в день.

Червоний перець містить капсацин, що допомагає контролювати рівень холестерину.

Імбир. У його склад входить речовина, що допомагає зменшити утворення холестеринових бляшок.

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також