Головна Релакс Найкраща іграшка для Вашої дитини за твердженням психолога

Найкраща іграшка для Вашої дитини за твердженням психолога

mamabook
600 Переглядів
3д пазли

зд пазли

Нині існує безліч іграшок, від важкості вибору паморочиться голова – яскраві сучасні моделі, різні види на будь-який смак і гаманець… Проте, звісно, хочеться, щоб іграшка приносила окрім радості і користь дитині, сприяла її розвитку. Також не менш важливим є матеріал, з якого виготовлена іграшка, саме тому нині на піку популярності так звані еко-іграшки, для виготовлення котрих залучають природні компоненти.

Об’єднати в собі всі ці характеристики можуть пазли —захоплююче заняття для дорослих і дітей,  відмінний спосіб проведення часу з вашою малечею. Тим більше, зараз на противагу традиційним пазлам, які дітям, чесно кажучи, вже і піднабридли, з’явились нові – 3D пазли. Саме про їхні корисні властивості  доступно розповіла кандидат медичних наук, доцент кафедри нейрореабілітації з курсом медичної психології, пульмонології та фтизіатрії Майя Дрюченко:

«ЗD пазли – це цікава, розвиваюча та повчальна гра, яка вимагає посидючості, терпіння, уважності, пильності. Збираючи фігурку, дитина пізнає зв’язок між частиною та цілим об’єктом, розвиває логічне мислення та дрібну моторику. Щоб зібрати цілу фігурку, потрібно володіти просторовими характеристиками та уявою, здатністю обертати об’єкт в уяві, вмінням знайти потрібний фрагмент. Якщо коротко охарактеризувати  кожен корисний момент, який приносить дитині 3D пазл, то це:

  1. Розвиток логічного мислення, яке включає в себе тренування здатності побачити завдання з різних боків, здатність приймати виважені рішення, щодо прилаштування певних елементів пазлу.
  2. Розвиток уяви, пов’язаної з просторовим мисленням дитини, а також уваги та пам’яті.
  3. Розвиток самостійності. Складання 3D пазлів сприяє здатності ухвалювати рішенння, пошуку відповідей без допомоги дорослих та, в кінцевому результаті, самостійному оформленню кольорового сприйняття об’єкту.
  4. Розвиток навичків взаємодії. Оскільки іграшки беззвучні, вони заохочують дітей до взаємодії. Тоді діти починають озвучувати процес гри, вибудовуючи свою комунікацію.
  5. Розвиток дрібної моторики рук. 3D пазли можна назвати відносно недорогим способом покращити та розвивати цю дитячу навичку, яка в майбутньому допоможе дитині каліграфічніше писати.

3д пазли

Також 3D пазли можуть стати для вашої дитини особистим хобі, відвернуть увагу від гаджетів, стануть спільними заняттями для компанії друзів, прикрасою для оформлення кімнати, особистим портфоліо. Звісно, не слід забути й про корисний вплив 3D пазлів на дорослих у якості антистрес терапії після напруженого робочого дня, перенесеної стресової ситуації, негараздів у сім’ї. Хтось залишає місто на вихідні дні, а хтось складає пазли, які всмоктують у себе увесь негатив та звільняють від гнітючих відчутів» – поділилася психолог Марія Дрюченко.

Компанія «Daisy Sign» займається виготовлення саме таких розвиваючих 3D пазлів, «ART LAYER». Натиснувши на назву, Ви зможете перейти на сайт і знайти там близько 40-ка різних моделей, які точно сподобаються Вашій дитині, та й Вам самим, адже моделі різних рівнів складності. За допомогою 3-D пазлів ви матимете можливість власноруч виготовити скульптури популярних супергероїв, персонажів фільмів й мультфільмів, видатних історичних персон та багато іншого, які прикрашатимуть вашу оселю чи робоче місце.

іграшки

До того ж, до Дня Конституції України, «Daisy Sign» підготували спеціальну серію 3D пазлів із фігурами видатних діячів, які захищали нашу Батьківщину, розбудовували культуру та прославили Україну за її межами. Тепер ви зможете придбати пазли «ART LAYER» і власноруч створити фігури видатних українських постатей: Тараса Шевченка, Григорія Сковороди та Івана Франка.

Гарантуємо, після складання цих пазлів ваші діти виявлять набагато більше цікавості ніж під час вивчення сухих біографічних відомостей.

зд пазли

Читайте також