Головна Здоров'я Найкорисніший напій для серця, підшункової та печінки

Найкорисніший напій для серця, підшункової та печінки

mamabook
55 Переглядів
чай

чай

Вживання цього простого та доступного напою ефективно укріплює здоров’я, підтримує функції серця і печінки, допомагає нормалізувати тиск. Йдеться про чай каркаде.

Як пити каркаде

Чай з гібіскуса можна пити щоденно по 1-2 чашки. Це простий та дуже ефективний метод для зміцнення здоров’я, що доведено численними дослідженнями. Його позитивний вплив зумовлений великим вмістом мікроелементів – магнію, заліза, калію, фосфору, цинку, фолієвої кислоти.

Корисні властивості каркаде

Знижує артеріальний тиск. Напій корисний для гіпертоніків. Це було доведено під час тестування на групі з 40 учасників. Уже через 6 тижнів був зафіксований стійкий ефект зниження тиску.

Покращує роботу серця. Пити каркаде слід з метою зниження рівня поганого холестерину та тригліцеридів у крові. Саме вони провокують розвиток атеросклерозу та серцевих патологій.

тиск

Сприяє схудненню. Було доведено, що екстракт гібіскуса активує метаболізм і зменшує жирові відкладення в талії, сідницях.

Користь для печінки. Завдяки високій концентрації антиоксидантів напій бореться з неалкогольним ожирінням печінки.

Корисний при діабеті 2 типу. Простий напій позитивно впливає на стан підшлункової залози. Пацієнти з цукровим діабетом 2 типу, які вживали по 150 мл каркаде тричі на день, змогли покращити чутливість до інсуліну через 4 тижні.

Антибактеріальний ефект. Дослідження, опубліковане в Journal of the Science of Food and Agriculture, свідчить: гібіскус проявляє антимікробні властивості по відношенню до бактерії E. Coli. Цей патогенний мікроорганізм провокує розвиток пневмонії, запалення сечового міхура.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепт салату для здоров’я печінки та жовчного міхура

Читайте також