Головна Релакс Навушники Sennheiser – як визначити підробку

Навушники Sennheiser – як визначити підробку

mamabook
33 Переглядів
Sennheiser

SennheiserНімецька компанія Sennheiser виробляє тільки якісну продукцію з відмінним звуком та функціональністю. Компанія вже давно займає високі рейтинги серед своїх прихильників. Постійна розробка нових технологій, важкий труд та німецька якість, допомогли компанії досягти такого гідного рівня.

Обираючи навушники бренду Sennheiser ви обираєте найякісніше звучання та стильний і сучасний дизайн. Хоча стиль навушників мінімалістичний, їх не важко відрізнити від інших брендів. Сірий колір, наче став фірмовим кольором кампанії, тому ви не залишитесь без уваги.

Така популярність породила велику кількість компаній, які набагато дешевше, але намагаються зробити репліку навушників Sennheiser. У брендів з високою популярністю, є велика можливість потрапити на підробку. Але як цього уникнути й на що звернути увагу, аби не попасти на копію за ціною оригіналу?

3 способи як відрізнити оригінал Sennheiser від репліки

На жаль підробки відомих брендів існували завжди і часом важко відрізнити де оригінал, а де репліка. Однак слід зазначити, що обираючи навушники компанії Sennheiser, ви автоматично обираєте відмінну якість звуку, автономність та коректну роботу. Адже знайти схожий пристрій в цій сфері майже неможливо, а конкуренти бренду коштують набагато дорожче. Але як пересвідчитись, що виріб дійсно оригінальний та вироблений компанією, саме, Sennheiser? Ось декілька способів перевірки, аби не потрапити на підробку і не стати жертвою недобросовісних продавців:

  • Серійний номер. Майже всі компанії використовують особливий серійний номер, який є унікальним. Багато підробок теж мають серійний номер, але будьте уважні. Перевірити його можна на офіційному сайті компанії. І в разі отримання спеціального сповіщення, що такий номер вже є в системі, ви зрозумієте, що це саме копія, а не оригінал.
  • Деталі. На копіях часто відсутні дрібні гравіювання нанесені офіційним виробником. Це зумовлюється тим, що виробник копій аби досягти бажаного рівня доходу, має встигнути закінчити роботу, одразу з запуском оригіналу в виробництво. Тому такі гравіювання займають або багато часу, або багато коштів і це відповідно не вигідно виробникам репліки.
  • Фірмовий знак. Цей спосіб найпростіший, щоб зрозуміти підробка це чи ні. Виробник зазвичай вказує на коробці багато важливих деталей, як от різні спеціальні наклейки з номером партії та логотипом компанії, які важко підробити. Тому, уважно оглянувши коробку, ви зрозумієте, оригінал це чи перед вами дешева підробка.

Слід зазначити, що відрізнити оригінал від репліки, буває важко, тому аби захистити себе від підробки, слід купувати навушники у офіційних дилерів продукції Sennheiser.

музика

Чому варто вибрати оригінальну продукцію Sennheiser, а не підробку?

Компанія Sennheiser вже в усьому світі заслужила репутацію виробника якісної аудіотехніки. Професіоналізм бренду не піддається сумнівам, адже виробництво відбувається на високоякісному обладнанні, а в розробках беруть участь тільки професіонали у своїй справі. Довіру до компанії викликає те, що гарантія на навушники, а також іншу продукцію Sennheiser дається на 2 роки. Вся продукція перед потраплянням у магазин, уважно тестується, аби звести до мінімуму усі можливі недоліки та незадоволення клієнта. Бездоганна якість та розумна ціна, ось чому варто обирати оригінальну продукцію бренду Sennheiser.

kremenchug.ua

Читайте також