Головна Релакс Навушники чи гарнітура – що обрати?

Навушники чи гарнітура – що обрати?

mamabook
11 Переглядів
музика

музикаНавушники та гарнітури міцно закріпилися в житті користувачів, адже без них не проходить жоден повноцінний день. Користувачі використовують навушники по дорозі на роботу, на перерві, по дорозі додому і на прогулянці у вихідні. Гарнітури ж відмінно підходять для ігрових сесій, і є одними з головних інструментів для безлічі професій.

Але що якщо потрібно вибрати щось одне? На якому пристрої слід зупинити свій вибір? Або краще придбати щось середнє? Розберімось!

Чим відрізняються навушники та гарнітури і як знайти ідеальний баланс

У своєму початковому розумінні навушники – це два малопотужних широкосмугових динаміка, які розроблені для того, щоб відтворювати звук. Водночас гарнітура це пристрій з одним або двома такими ж малопотужними широкосмуговими динаміками, але з вбудованим в конструкцію мікрофоном.

Якщо взяти до уваги той факт, що гарнітура від навушників відрізняється лише наявністю мікрофона – можна прийти до висновку, що більшість виробників вже давно зробили вибір за нас.

Абсолютна більшість виробників вбудовують у свої навушники мікрофони. Це робиться, для того, щоб зробити нову модель максимально універсальною і корисною з точки зору користувача. Зустріти навушники з мікрофоном ви можете практично в будь-якому форм-факторі. Звичайно ж, на ринку досі присутні моніторні навушники, в яких відсутні мікрофони, але такі навушники щодо загальної маси пристроїв – швидше виняток, ніж правило.

Зіставивши всі факти можна сказати, що ми всі вже давно користуємося виключно гарнітурами. Якщо це так, то чим же всі навушники відрізняються один від одного?

Не зважаючи на те, що практично всі навушники на ринку – це гарнітури, їх мікрофони можуть помітно відрізнятися один від одного. Наприклад, ігрові гарнітури не можуть похвалитися глибиною звуку і чудовим відігравання всіх частот. Не зважаючи на це їх мікрофон куди більш чутливий, ніж той, що вбудовано в ваші TWS навушники. Це зроблено для того, щоб під час гри тіммейти могли чути один одного попри сторонні шуми.

Але що якщо вам потрібні універсальні навушники з мікрофоном на будь-який випадок? Які моделі лідирують серед універсальних носимих гаджетів для відтворення музики з можливістю говорити по телефону – не дістаючи смартфон? Для того, щоб полегшити вам пошуки кращих навушників гарнітур, ми створили топ, ґрунтуючись на відгуках користувачів. До переліку кращих навушників з мікрофоном увійшли наступні моделі:

  • Sony WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4

  • Bose Noise Cancelling Headphones 700

Bose Noise Cancelling Headphones 700

  • Apple AirPods 2

Наушники Apple AirPods Pro

Зупинивши свій вибір на одній з перерахованих моделей – ви можете використовувати вибрані навушники як під час прогулянки або занять спортом, так і під час гри в комп’ютерні ігри. Ці моделі дозволять вам насолодитися всією глибиною звуку і дадуть можливість комфортно вести бесіду де б ви не були.

Де придбати оригінальні гарнітури та навушники

Не зважаючи на всю популярність гарнітур – деякі компанії досі випускають навушники без можливості відповісти на виклик. Такі навушники, як правило, належать до професійного сегмента і використовуються для звукозапису. Проте якщо вам потрібні саме такі навушники, або навушники з мікрофоном, але ви хочете бути впевнені в їх оригінальності та працездатності – вам буде потрібно звернутися в спеціалізований магазин, такий як Soundmag. Купити навушники в аудіосалоні Soundmag ви можете відвідавши наш каталог товарів або відправившись в один з наших шоурумів, розташованих в Києві та Дніпрі.

Порадуйте себе новим придбанням і обзаведіться відмінними навушниками за приємною ціною разом з Soundmag.

Читайте також