Головна Релакс Навіщо зав’язувати червону нитку на зап’ясті

Навіщо зав’язувати червону нитку на зап’ясті

mamabook
137 Переглядів

красная нить на запястье

Червона нитка на лівій руці – часте явище. Що це – дань моди чи якийсь важливий захисний ритуал?

Часто можна зустріти людей, які носять червону нитку або мотузочок (браслет) на зап’ясті. Що це означає? Чому нитка саме червоного кольору і на лівій руці? Що робити, якщо нитка порвалася або загубилася? Читай відповіді на ці запитання у нас.

Що означає червона нитка на зап’ясті?

Червона вовняна (найчастіше) нитка на руці − це потужний оберіг від пристріту та інших неприємностей. Вважається, що якщо людина вірить у її силу, то нитка допоможе рухатися в правильному життєвому напрямку, вилікує від багатьох хвороб і позитивно вплине на думки і вчинки. Найкраще носити червону нитку, придбану в ізраїльському місті Нетівот.

Чому нитка червоного кольору?

За головною з версій, гробниця Рахілі, ізраїльської жінки-матріарха, була обв’язана червоною ниткою. Саме ця жінка, на думку каббалістів, вважається праматір’ю людства, яка всіх оберігає від зла. Також вибір відтінку пов’язують з тим, що червоний − це колір планети Марс, що символізує силу і захист.

Чому нитку слід носити на лівому зап’ясті?

Вважається, що добро заходить в наше тіло з правого боку, а негатив − з лівого. Бажання отримувати щось пов’язане безпосередньо з лівою рукою, а бажання ділитися − з правою. До речі, коли ти вирішиш носити червону нитку, подбай про те, щоб її тобі зав’язала кохана людина або просто близька, якій ти довіряєш. При цьому обов’язково потрібно зробити 7 вузлів, а ти повинна промовляти молитву. Самій собі зав’язувати нитку не можна, тому що дія буде марною.

Що робити, якщо червона нитка загубилася або порвалася?

Ти втратила червону нитку і засмутилася? Тобі, навпаки, потрібно радіти. Якщо з оберегом щось трапилося, значить, він виконав свою найголовнішу місію − захисну. На тебе хтось намагався навести порчу або наврочити, і всю негативну енергію нитка взяла на себе і зникла. А ти в результаті не постраждала.

гаманець, товарНа фото: Стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також