Головна Релакс Нарди: інтелектуальна гра, яку часто обирають на подарунок

Нарди: інтелектуальна гра, яку часто обирають на подарунок

mamabook
83 Переглядів
нарди

нардиПопри східне походження, правила гри в нарди розробив англієць майже три століття тому. Проте задовго до цього вони стали не тільки чудовим способом провести вільну годину, дві чи три, а й своєрідним тренажером для мозку. Як довгі нарди, так і короткі нарди розвивають у гравців інтуїцію і кмітливість, стратегічне мислення та усне рахування.

Ідеальний презент для важливої людини

Нарди на подарунок вибирають майже так само часто, як і шахи, шашки чи колоди подарункових карт. Причиною є не тільки величезна популярність гри, а й особливості її виконання. Наприклад, сувенірні набори часто виготовляють, використовуючи ексклюзивні матеріали: деревину цінних порід, шкіру екзотичних тварин, натуральне каміння тощо. Часто в одному й тому самому виробі зустрічається одночасно деревина (ясень, липа), шкіра і карбон, скло й епоксидна смола, бивні мамонта та іржостійка сталь — такі незвичні поєднання роблять його унікальним, не схожим на інші завдяки різноманіттю кольорів і текстур.

Колекційні рішення зазвичай виготовляють вручну в заданій тематиці, що пов’язана із захопленнями чи професією людини, яка має отримати їх на подарунок. Крім того, дуже популярні нарди ручної роботи в патріотичному виконанні, коли дошка оформлена з використанням популярних в Україні символічних елементів: великий або малий герб, прапор, булава тощо.

Подарункові нарди насамперед презентують:

  • на день народження чи іменини;
  • на ювілей або інше особисте свято;
  • на професійні, державні та релігійні свята.

Такий подарунок також може бути жестом вдячності за допомогу чи надану послугу. Купити цю популярну в усьому світі гру можна не тільки близькій людині, керівникові підприємства, бізнес-партнерам, важливим клієнтам, що співпрацюють тривалий час, відомим особистостям, а й політикам, громадським діячам, акторам, митцям тощо. До речі, поціновувачі гри є як серед чоловіків, так і серед жінок — останнім підходять витончені моделі, які прикрасять особисту колекцію.

нарди

Де знайти нарди преміумсегменту

Купити нарди в столиці, місті Київ, можна безпосередньо в шоурумі інтернет-магазину Fama Presents, де ви знайдете безліч варіантів статусних подарунків преміумкласу. На вас чекає безкомпромісна якість, унікальні пропозиції, яких ви не побачите в інших постачальників, і високий рівень сервісу. Онлайн також можна замовити колекційні нарди на подарунок — для цього достатньо завітати до інтернет-магазину Fama.ua та оформити замовлення через кошик. У разі потреби менеджери нададуть консультацію щодо вибору, запропонують оптимальне за ціною та оздобленням рішення і зручні варіанти оплати й доставки до вашого населеного пункту обраною кур’єрською компанією.

Читайте також