Головна Здоров'я Надмірне потовиділення свідчить про серйозне захворювання серця

Надмірне потовиділення свідчить про серйозне захворювання серця

mamabook
82 Переглядів
серце

серцеСпеціалісти Британського фонду серця попередили про небезпечну закономірність. Якщо ви почали занадто активно пітніти, а запах поту дуже посилився і став різким, то це може свідчити про високий ризик інфаркту міокарду.

Серцеві приступи спровоковані дефіцитом крові, яка надходить до серця. Також може бути наслідком ішемічної хвороби серця, при якій в артеріях накопичуються жирові відкладення. Саме через жир суттєво зменшується кількість крові, яка направляється до серця.

Експерти попередили: якщо людина починає пітніти значно активніше, ніж раніше, то вона потрапляє в групу ризику. Надмірне виділення поту лікарі-кардіологи розглядають як одну з ранніх ознак можливого інфаркту.

Чому так відбувається?

Коли артерії забиваються жировими відкладеннями, серце змушене працювати з надмірним навантаженням. Тільки так воно може забезпечити циркуляцію крові по всьому тілу. У результаті такої додаткової роботи тіло пітніє активніше.

Лікарі радять: якщо ваш різкий та надмірний піт не пов’язаний зі спекою чи активним фізичним навантаженням, терміново зверніться до кардіолога й перевірте стан серцевого м’язу.

Більш пізніми симптомами інфаркту вважаються:

  • Раптове головокружіння.
  • Біль, який віддає у руку.
  • Біль у грудях.
  • Оніміння руки (зазвичай лівої).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 найкращих продуктів для очищення печінки

Читайте також