Головна Дошкільнята Набори LEGO® DUPLO®: реалістичні іграшки для малюків, яким позаздрять навіть дорослі

Набори LEGO® DUPLO®: реалістичні іграшки для малюків, яким позаздрять навіть дорослі

mamabook
435 Переглядів
лего

легоВажко знайти дитину, яка б не цікавилася технікою. Машинки обожнюють навіть сучасні дівчатка – що вже казати про хлопчиків, які завмирають від кожного побаченого на вулиці автомобіля, вантажівки, екскаватора чи бульдозера. Та зазвичай підходити до них впритул не можна. Тож LEGO® DUPLO® втілює найбільшу забаганку дітей — доставляє набори для будування та знесення будинків з усіма потрібними деталями просто в їхні кімнати. Ви можете гратися разом і створювати власні історії, або дітки можуть гратися самостійно. Кожна деталь конструктора відповідає найвищим стандартам безпеки.

Бався без обмежень: будуй, руйнуй і знову будуй!

Діти не лише обожнюють будувати, але й, звісно, люблять зносити свої творіння, а потім відбудовувати знову. Набори LEGO® DUPLO® підтримують цю повторювану гру. Чи знали ви, що різні набори можна об’єднувати, аби збільшити свій гральний майданчик? Граючись з величезним задоволенням, малюки й дошкільнята додатково розвивають фізичні й пізнавальні здібності, які залишаться із ними на все життя. З кожним разом ці ігри стимулюватимуть і задовольнятимуть потреби кожної дитини на шляху її зростання.

Чим конструктори корисні для дошкільнят:

  • Розвивають дрібну моторику.
  • Виховують терпіння та наполегливість.
  • Дають перші знання про геометричні фігури.
  • Привчають до гармонійного поєднання форм і кольорів.
  • Розвивають фантазію, просторове та логічне мислення.

lego

Пізнання світу

Набори LEGO® DUPLO® дають чудову нагоду малюкам працювати з батьками в команді, водночас розвиваючи навички створення історій. Ця творча гра також заохочує малят до самовираження і пізнання світу за межами їхніх кімнат. Що роблять будівельники, для чого потрібна вся ця техніка — така взаємодія робить гру цікавішою і веселішою!

Нумо до роботи!

 «Вантажівка та гусеничний екскаватор» LEGO® DUPLO® (10931)

Набір забезпечує нескінченну гру з двома фігурками будівельників і їхніми машинами! Разом з дітьми ви можете пересувати валун і цеглу рухомим ковшем, накладати вантаж у кузов вантажівки чи їхати нею куди завгодно. Цей набір LEGO® DUPLO® — багатофункціональний, адже містить деталі як для будування, так і для знесення збудованого.

lego

«Нищівний кулястий таран» LEGO® DUPLO® (10932)

Цей улюблений набір нещодавно вдосконалили, щоб зробити його ще цікавішим. Ви коли-небудь намагались знести будинок за допомогою стінобитного ядра? Спробуйте зараз! Набір містить три машини, три фігурки будівельників і фігурку пташки, що спостерігає за майданчиком. Збудуй споруду, зноси її, пересувай валуни. Які історії придумаєте ви і ваш малюк? Приготуйтеся до веселої і дуже розвивальної гри!

За детальнішою інформацією завітайте на www.LEGO.com/DUPLO.

 

Читайте також