Головна Дошкільнята На що звернути увагу при виборі дитячого електромобіля

На що звернути увагу при виборі дитячого електромобіля

mamabook
87 Переглядів
електромобіль

електромобіль

Ви розмірковуєте над тим, чи купити новенький електромобіль для дитини? Сьогодні можна побачити величезний асортимент такого типу іграшок в інтернет магазинах. Часто вибір дитячого електромобіля стає проблемою для батьків. Як знайти найкращий варіант, на що звертати увагу при покупці іграшки — консультанти сімейного магазину дадуть відповідь на всі популярні питання. В інтернет магазині Frolic ціни дитячих електромобілів вас приємно здивують, адже тут можна знайти моделі як бюджетні, так і класу люкс.

Як вибрати електрокар для дитини і не зробити помилки

ціни дитячих електромобілів

Розробники намагаються задовольнити всіх споживачів і їхня мета — створити іграшку для будь-якого віку. Щоб вибрати якісну іграшку, важливо знати будову та принцип роботи. У стандартну комплектацію зазвичай входить блок живлення, контроллер, інструкція, і навіть гайковий ключ. Електромобіль рухається за допомогою спеціального редуктора, часто такі моделі мають акумулятор 12В і задній привід. Інноваційні моделі 4WD мають редуктор на кожному колесі. Щоб вам було легше зорієнтуватися, і ви знали, чим керуватися при виборі дитячого електромобіля, незважаючи на широкий асортимент, зверніть увагу на важливі аспекти прийняття рішення:

  • Швидкість. Максимум обертів для дитячих електромобілів залежить від того, якими електродвигунами вони оснащені.
  • Запобіжні заходи. Деякі електромобілі керують за допомогою пульта дистанційного керування, в який інтегрована аварійна кнопка. Натиснувши на неї транспорт одразу зупиниться.
  • Гальмівна система. Для гальмування невеликих транспортних засобів зазвичай достатньо зняти ногу з педалі акселератора і через короткий час транспорт зупинитися, а електромобілі з вищими швидкостями (10-12 км/год) оснащені педаллю гальма.
  • Ємність акумулятору. Електрокар зазвичай має максимальний час керування близько 3 годин. Оскільки продуктивність акумулятора варіюється від пристрою до пристрою, бажано заздалегідь порівняти їх та вибрати дитячий автомобіль з максимально тривалим часом керування.
  •  Вантажопідйомність. Якщо ви знаєте, якою є максимальна місткість електромобіля, вам слід адаптувати його до ваги вашої дитини. Вибирайте модель, яка сподобається вашій дитині та через 4 роки.
  • Додаткові можливості та функції. Крім електроприводу багато електромобілів оснащені подвійним фарами, реальними звуками, підключенням MP3 з планшетом, а також багатофункціональним пультом дистанційного керування.

Типи електромобілів

Як вибрати електрокар для дитини і не зробити помилки

Бажаєте проконсультуватися зі спеціалістом онлайн магазину Frolic щодо конкретної моделі? Наберіть номер телефону, розташований на сайті, і досвідчений продавець допоможе підібрати найкращий варіант. При виборі товару орієнтуйтеся на фактори вибору дитячого електромобіля, серед яких головним є вік дитини. Автомобілі поділяють на 3 групи вікової категорії:

  1. 1-3 роки — вагова категорія до 30 кг, невелика швидкість, розрахована для дитини, яка не може самостійно керувати транспортом.
  2. 3-7 років — швидкість до 8 км на годину, габарити транспорту дозволяють посадити пасажира поряд з місцем водія, блокування другої швидкості для батьків у випадку, якщо дитина ще не освоїв автомобіль.
  3. 8 років і більше — витримують великий вантаж, досягають швидкості 10 км/год, оснащення музичним програвачем, фарами та дзеркалами заднього виду.

Зробіть дитину щасливою, подаруйте їй масу задоволення. Магазин Frolic пропонує подивитись каталог продукції на сайті frolic.com.ua унікального електротранспорту, від легкових до позашляхових моделей. Під критерії вибору дитячого електромобіля також потрапляє дизайнерське оформлення, виробник та ціна. У сімейному магазині весь товар сертифікований та має гарантії заводу-виробника. Насправді всі моделі будуть цікаві для малюків, адже вони точні копії відомих брендів дорослих автомобілів.

Читайте також