Головна Релакс Мильні форми та формочки

Мильні форми та формочки

mamabook
98 Переглядів

Форми та формочки для мила ручної роботи використовуються всіма, без виключення, майстрами, які цікавляться цим хобі. Вся справа в тому, що надавши правильного зовнішнього вигляду милу, можна зробити його не просто привабливим, але і зручним для використання. Саме тому, багато майстрів, незалежно від рівня досвіду та знань, уважно підходять до питання вибору форм для мила ручної роботи.

Існує чимало параметрів виходячи з яких можна здійснити правильний вибір в цьому питанні – це об’єм, матеріал з якого вона виготовлена, зовнішній вигляд, тематика та багато іншого. Але досить часто, саме специфіка миловаріння, якому ви надаєте перевагу і визначає особливості формочки яку вам треба обрати. Вам лишається тільки питання декору, стилю та тематики.

Найкращі мильні форми та формочки

Форми та формочки для мила ручної роботи можуть бути різними, якщо ви готуєте мило з основи та з нуля.

Різновиди форм:

  • базові пластикові форми для мила з основи. Підходять для початківців, які вивчають основні техніки заливки мильної маси;
  • деталізовані силіконові форми частіше за все обирають майстри, які готують мило з основи, однак заливають його різними кольорами з найдрібнішими деталями;
  • великі стандартні силіконові форми для мила підійдуть для виготовлення мила з нуля гарячим чи холодним способом. Однак на додачу до форм великого об’єму часто використовуються також спеціальні дерев’яні короби які дозволяють не прогинатись силікону під вагою мильної маси;
  • пластини форм – це по-суті звичайні силіконові форми, об’єднані в одну. Дуже зручні при виготовленні мила з нуля для одночасної заливки декількох мил;
  • тематичні форми з силікону та пластику підходять для обох методів виготовлення мила і дозволяють створювати оригінальні мильні подарунки до свят, що їх так полюбляють презентувати майстри рідним та близьким.

Виходячи з наведених прикладів, ви можете самостійно зробити висновок про те, яку форму для мила вибрати – пластикову чи силіконову. В подальшому, звертаючи увагу лише на зовнішній вигляд форми та її об’єм. Зауважимо лише декілька переваг та недоліків кожного з виду матеріалів.

Пластикові форми з переваг мають свою простоту, зручність та доступність. Однак з них досить складно дістати мило не пошкодивши його, до того ж, деталізація не дуже високого рівня.

Силіконові, підходять для різних потреб адже використовуються такі форми та формочки для натуральної косметики, свічок, мила і навіть випічки, мають надзвичайний зовнішній вигляд. З недоліків зазначимо їх гнучкість, що вимагає від майстра уважності під час заливки мила та до того як воно застигне. Також до недоліків можна зарахувати вартість таких форм, адже в порівнянні з пластиковими, силіконові коштують значно дорожче.

Купити мильні форми та формочки

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити форми та формочки для ароматних свічок, мила та будь-яких інших потреб. Асортимент нашого сайту – це різноманітні варіанти та тематики форм з силікону та пластику за доступними цінами.

Читайте також