Головна Здоров'я Роз’яснювальні мультики про коронавірус від МОЗ

Роз’яснювальні мультики про коронавірус від МОЗ

mamabook
4777 Переглядів
мультики

мультикиМіністерство охорони здоров’я України створило 2 короткі мультфільми про коронавірус. Покажіть їх дітям, друзям, колегам. 

У них в доступній та зрозумілій мальованій формі розповідається про шляхи поширення вірусу, ефективні методи профілактики, а також дії хворих, якщо у них з’явилися перші симптоми захворювання.

У мультиках радять виконувати прості запобіжні дії: ретельно мити руки з милом, використовувати антисептичні засоби. Також роз’яснюють, як правильно чхати. Адже виконання простих правил допоможе зупинити епідемію та захистити близьких, колег, оточуючих людей у громадських місцях від зараження.

Завдяки мультфільмам ви також дізнаєтеся, як правильно використовувати захисні маски, які продукти харчування можуть становити загрозу та бути джерелом поширення коронавірусу.

Якщо ж ви вже захворіли, то обов’язково зверніться за медичною допомогою. Лікування будь-яких хвороб, у тому числі й вірусних інфекцій, завжди є високоефективним на ранніх стадіях захворювання. Не гайте часу і оперативно реагуйте на перші симптоми хвороби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аби захиститися від коронавірусу, потрібно носити не маску, а перчатки

Читайте також