Головна Школярі Цей мультик доводить: сила – в єдності!

Цей мультик доводить: сила – в єдності!

mamabook
562 Переглядів
мультик
мультикУсе пізнається в порівнянні. Доки наші діти навчаються у теплих школах та мають дорогі телефони, їм не зрозуміти голодних дітей з Африки.

І цей мультик не лише про голод, хоча й так наочно демонструє цю проблему сучасного світу.

В мальованій історії зображена родина, яка не здатна поділити їжу. Кожен має в руках довжелезну ложку, якою не в змозі впоратися самостійно. Між людьми панує злість, ненависть, вони жадібно б’ються за тарілку з іжею. І коли один із членів родини вирішує прояви підтримку іншому – світ змінюється.

Дітям варто усвідомлювати, що результат дають лише згуртовані рішення. Це важливо для сім’ї, стосунків у класі, та й більш глобально – для цілого народу, нації, Землі.

Зверніть увагу, у родині в мультику всі різні: і темношкірі, і блондини. Бо всі мешканці Землі – одна велика родина, для якої важливо проявляти не ворожнечу, а взаєморозуміння. Дуже актуальної є ця потреба у період всесвітньої пандемії коронавірусу. А перебування на карантині цілими країнами – це також приклад згуртованості і відповідальності за здоров’я інших людей.

З планетарної точки зору слід роз’яснити дітям, що їм не знайомий страх голоду. Вони живуть в оточенні супермаркетів з величезним вибором продуктів. І, звичайно ж, не цінують те, що мають їжу щодня. По сьогодні чимала кількість країн у світі (особливо африканський континент) потерпає від нестачі питної води і запасів продуктів. Також більшість цих дітей не має можливість відвідувати школи.

Тож нагадуйте учням, як важливо цінувати те, що маєш. І який це великий дар – вміти ділитися та підтримувати ближнього.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зворушливий мультик, який змушує замислитися про справжню цінність життя

плашка

Читайте також