Головна Краса Мономакіяж – новий б’юті-тренд, що набирає популярності

Мономакіяж – новий б’юті-тренд, що набирає популярності

mamabook
24 Переглядів
косметичка

косметичка

Ця модна тенденція останнім часом продовжує полонити серця чарівної половини й не втрачає лідерських позицій.

У чому секрет популярності такого макіяжу? Все просто – він покликаний спростити життя прекрасній половині людства. У ньому немає місця для проведення експериментів з кольорами і виборі потрібних відтінків, нема страху, що результат не виправдає очікувань або, що прийдеться вчитися на власних помилка, а є місця для творчої реалізації своїх б’юті-задумів. При створенні моно-макіяжу використовують багатофункціональні косметичні засоби, засоби одного кольору або декілька відтінків однієї колірної гамми. Такий макіяж можна сміливо назвати «Один за всіх і всі за одного».

биби

Найпростіше зробити моно-макіяж, використовуючи рожевий, бежевий або коричневий відтінки. Проте можна відійти від буденності і додати нотки сміливості – яскраві кольори завжди вітаються. Монохромний макіяж можна виконати за допомогою лише одного засобу, наприклад, рум’ян. Створіть з їх допомогою ефект смокі на повіках, розтушуйте на вилицях, додайте трохи рум’ян на губи (можна закріпити колір прозорим блиском для губ) – результат вас потішить. Також такий макіяж можна створювати за допомогою:

  • помади (використовується на щоках, вилицях і губах);
  • олівця для губ (використовується на повіках і губах);
  • сухих тіней (використовуються на повіках, щоках та губах).

Створити чудовий образ з допомогою монохромного макіяжу, звичайно, можна вдома,  проте бувають моменти у житті, коли хочеться виглядати неперевершено і віддатися у руки б’юті-спеціалістам.

макіяж

Відтепер знайти приватного майстра, який знайомий з усіма б’юті-тенденціями, надзвичайно легко – просто потрібно завантажити застосунок GoBeauty. Після короткої реєстрації оберіть розділ «Мейк-ап», знайдіть послугу, яка вас цікавить, оберіть майстра, який працює у зручному для вас районі міста, і зарезервуйте зручний для вас час. Після бронювання майстер у найближчий час надішле вам підтвердження у режимі онлайн. Вам не треба дзвонити і довго чекати на відповідь у разі, якщо майстер зайнятий. Всі питання ви можете вирішити спеціалісту у чаті застосунку.

За день і за дві години до запису GoBeauty нагадає про візит, тому ви точно не забудете і не пропустите його.

Зарезервувавши один раз послугу через додаток GoBeauty https://www.gobeauty.space/, ви зробите це ще безліч разів, бо саме так починається маленька історія великої любові до себе. З допомогою додатку GoBeauty дуже легко потішити себе й виглядати досконало. GoBeauty – вперед до краси!

Читайте також