Головна Здоров'я Мода, яка нас вбиває. Чим шкідливий вейп?

Мода, яка нас вбиває. Чим шкідливий вейп?

mamabook
297 Переглядів

вейп, вейпинг, курение, подросток, девушка, девочкаВейпинг став неймовірно популярним серед української молоді та підлітків в останній рік-два. Нас активно запевняють, що це НЕ куріння. Тому вейпинг не шкодить здоров’ю. Яка ж ситуація насправді? 

Наш сайт Mamabook напологливо радить батькам не вірити завченій фразі, яку часто повторюють підлітки: “Я не курю – я лише пускаю пару!”

Що таке вейпинг
Це використання електронних сигарет, які представлені у вигляді інгалятора. Від складається з мундштука, атомайзера, випаровувача рідини та акумулятора. Виробники провели неймовірно вдалу піар-компанію, переконуючі мільйони людей по всьому світу, що електронні сигарети абсолютно безпечні. Більше того! Вони вигадали гарну історію про те, що вейпинг допоможе курцям, які відмовляться від справжнього тютюну та перейдуть на паро-куріння. Зізнатись, це навіть звучить гарно! Вейпинг мав би врятувати тютюнових курців від шкідливої залежності.

Висновки лікарів
Доки вепинг поширювався світом і стала модною звичкою №1 серед молоді, лікарям у різних країнах доводилось лише чекати, аби провести масове дослідження та зробити свої експертні висновки. Першими на сполох забили вже спеціалісти США та Англії.

Спеціалісти Національної лабораторії імені Лоуренса в Берклі довели:

Загроза 1. Пара від вейпів містить 31 шкідливу хімічну сполуку, у тому числі окис пропілену та гліцидол, які сьогодні вважаються речовинами-канцерогенами.

Загроза 2. Термічний розпад пропіленгліколю та гліцерину, що є у складі рідин для заправки електронних сигарет, вивільянє формальдегід. Він провокує подразнення слизової очей, дихальних шляхів, а також негативно впливає на центральну нервову систему.

Загроза 3. Вейпинг провокує бронхіоліт. Легені змінюють свою структуру. І це НЕЗВОРОТНІЙ процес! Під впливом пари відбувається постійне рубцювання повітряних мішечків у легенях. Цей процес стає хронічним.

легкие, кашель, здоровье, вейп, курение, бронхит, пневмония

ТАК ВИГЛЯДАЮТЬ ЛЕГЕНІ ВЕЙПЕРІВ

Наслідки від вейпингу:

  • Постійна задишка
  • Рубцювання клітин легень
  • Набряки легень
  • Хронічний кашель (такий же, як у тютюнових курців!)
  • Хронічний бронхіоліт
  • Ускладнене лікування будь-яких захворювань гортані, бронхів, легень

Не вірте модним маркетиноговим ходам! Ваше здоров’я – це ваша обізнаність та сила волі не наслідувати модні звички!


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також