Головна Світ тата Мінітрактори – ефективні та надійні помічники фермерів

Мінітрактори – ефективні та надійні помічники фермерів

mamabook
11 Переглядів
морква

моркваПопри всі негаразди, агрокомплекс залишається головним бізнес-напрямком України. Цей сектор завжди потребуватиме сучасного оснащення та використання ефективної техніки. Чимало власників земельних угідь займаються вирощуванням і збором аграрних культур не лише для потреб своєї родини. Дрібні господарства ставлять на потік збір зерна, овочевих та бобових культур. Незамінним помічником в роботі будь-якого фермерства є мінітрактори. На сайті https://westlviv.com.ua/mototraktory/ представлено великий вибір сучасних моделей за доступними цінами. Це прогресивна та довговічна техніка, яка незамінна в роботі кожного аграрія.

Чому варто обрати мінітрактор

Маленькі компактні розміри цієї техніки можуть викликати певні сумніви щодо їхньої ефективності. Проте в роботі вони не поступаються класичним важким тракторам. Адже машини нового покоління дуже маневрені. До того ж, у них менший розхід пального, що впливає на формування ціни. Мінітрактори відрізняються високою потужністю і здатністю виконувати великі об’єми робіт.

Такі моделі упевнено стали лідерами ринку. Саме таку техніку обирає більшість представників сільськогосподарського сектору.

Головні переваги мінітракторів:

  • техніка з великою маневреністю;
  • невеликі габарити дуже зручні в роботі та дозволяють обробляти ділянки нерівних форм;
  • значно економніші на витратах пального;
  • не потребують особливого догляду;
  • тривалий період експлуатації;
  • універсальна техніка для різних видів робіт і земельних ділянок;
  • доступна вартість.

трактор

Ще один важливий момент: мінітрактори мають маленьку увагу. Отже, вони не дають усадку грунтів, менше затрамбовують землю під час роботи. Земельну ділянку, де активно працював будь-який мінітрактор, легко розпушувати. Це впливає на родючість землі та, відповідно, урожайність культур. Класичні  ж старі трактори занадто масивні та важкі. Вони завжди негативно впливають на стан субстрату.

Зверніть увагу, нові моделі мінітракторів крайнє рідко потребую ремонту. До того ж, для них є професійні сервісні центри обслуговування. Декілька років мінітрактор перебуває на офіційній гарантії.

Для яких цілей підходять

На мінітракторі можна виконати будь-які сільськогосподарські роботи. Цю техніку застосовують як у полі, так і на дачі, городі, в саду. Вони зручні й для облаштування великих декоративних ландшафтів.

Оскільки у машини чудова маневреність, така модель із легкістю проходить між чагарниками та деревами. Вони не пошкоджують рослини, корені та можуть бути задіяні для сезонного збору врожаю в саду.

Читайте також