Головна Релакс Меблі в стилі прованс: що пропонує сучасний ринок

Меблі в стилі прованс: що пропонує сучасний ринок

mamabook
45 Переглядів
интерьер

кабель в ретро стиле, разводка электрики

Французький стиль зародився ще в XIX столітті, але при оформленні приміщень його використовують і сьогодні. Цьому напряму властиві прості форми та прямі лінії. У ньому гарно поєднуються світлі кольори з яскравими вкрапленнями. Особливість стилю — штучно зістарені поверхні та ткані матеріали.

Сучасний магазин меблів пропонує широкий асортимент товарів, які виготовлені в стилі прованс, тому без проблем можна вибрати стінки, тумби чи шафи під недбало потиньковані стіни. Вони допоможуть створити враження, наче це будинок чи квартира, у якій проживали ваші прабабуся та прадід.

Цікаво те, що багато речей під стиль прованс фабрика виготовляє за індивідуальним замовленням. Тобто це будуть меблі в єдиному екземплярі.

интерьер

Які меблі вибрати під французький інтер’єр

У провінційному стилі бажано використовувати меблі, виготовлені з натуральної деревини або матеріалів, які її нагадують. Це можуть бути:

  1. Одно- чи двоспальні ліжка. Оскільки такі меблі не випускають масово, то їх краще замовляти. Особливість ліжка в стилі прованс — великий розмір, тому для нього не підійде маленька спальня. Воно виділяється масштабним та величним узголів’ям. Звичайно, що будуть потрібні подушки, одягнені у квітчасті наволочки.
  2. Столи та стільці. Стиль не накладає ніяких обмежень на форму столів. Можна використовувати прямокутні, квадратні, круглі на овальні моделі. Стільці самі звичайні, але використання фактурних спинок та складного різьблення вітається. Можуть застосовуватися інші декоративні елементи (наприклад, квітковий принт на оббивці).
  3. Шафи. Для них актуальна строгість форм, яка гарно поєднується з заокругленими кутами. У такому стилі недоречно використовувати задля декорування хромований метал чи пластмасу, але різьблення, ручний розпис та декупаж гарно вписуються в цей напрям.
  4. Полиці. Вони виконують велику роль при оформленні приміщень. Служать для розміщення та зберігання речей (книг, сухоцвітів) і виконують декоративну функцію.

В інтернет-магазині можна купити під цей стиль будь-які меблі в прихожу, спальню, вітальню чи в робочий кабінет.

шафа купе

Переваги використання меблів у провінційному стилі

Меблі в стилі прованс, виготовленні на замовлення, допомагають створити інтер’єр, враховуючи свої побажання. Шафи, столи, ліжка та комоди хоча й мають сліди старовини, виглядають дуже розкішно та витончено. Крім того, завжди будуть актуальними, оскільки не піддаються модним тенденціям.

Провінційний стиль гарно в собі поєднує легкість, свіжість, екологічність із практичністю та сучасністю. Він привносить у будинок затишок, комфорт та гармонію, тому в такому домі можна відпочити не тільки тілом, а й душею.

Читайте також