Головна Релакс Меблі у ванну кімнату: які в моді?

Меблі у ванну кімнату: які в моді?

mamabook
80 Переглядів
мозаика

мозаикаГарний стильний дизайн ванної кімнати ― запорука приємної розслабляючої атмосфери та комфорту. Сьогодні дизайнери пропонують створювати інтер’єри, не боячись експериментів з текстилем, декором, кольором. Разом з тим, повинен зберігатися баланс функціональності, лаконічності та сучасних технологій. Якщо говорити про стилістичні напрямки, то в тренді мінімалізм, скандинавський та лофт. Крім душової кабіни, унітазу та біде, необхідно вибирати й меблі ванної кімнати для зберігання банного приладдя.

ванна

Види меблів

Підбір предметів меблів у ванну кімнату залежить як від стилю, так й планування приміщення. З пропонованих виробниками конструкцій, новим концепціям відповідають:

  • Тумби для умивальника. Вони бувають підлоговими й підвісними, з дверцятами, відкритими полицями та висувними ящиками. Раковини, оснащені тумбами, дозволяють приховати комунікації та заощаджувати простір.
  • Пенали. Це вузькі, високі одностулкові шафи, призначені для зберігання банного приладдя, рушників, інших предметів. Вироби виготовляють з ніжками, на суцільному цоколі й навісні. Вибирати пенали можна ще за способом установки: прямі або кутові.
  • Шафи. Ще один варіант для зберігання косметичних засобів та рушників. В тренді настінні моделі, але також у продажу є підлогові. Поверх останніх встановлюють довгу стільницю, а на неї вже умивальник.

Неодмінним елементом ванній є дзеркало, яке може бути частиною шафи або встановлюватися окремо. За бажанням покупець може придбати цілий комплект для ванної кімнати та підібрати до нього душову кабіну: https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/dushovi-kabini,11.html або ванну.

ванна

Особливості вибору

Для виготовлення виробів матеріал підбирається з підвищеною стійкістю до вологи, температурних перепадів. У групі компаній Cersanit перевагу віддають вологостійким плитам Aquasafe під дерево, граніт та мармур. Деякі покриті лаком, а інші ― ламіновані, що підвищує їх термін служби й забезпечує простоту догляду.

Сантехніка високої якості ― рішення не тільки на користь естетики, але й безпеки, тривалого терміну служби. І перед тим, як зробити остаточний вибір, фахівці радять ретельно продумати планування й провести заміри. Обов’язково враховуйте проміжки між предметами меблів, а також висоту та глибину шафок. Не забудьте підібрати й змішувачі: https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/zmisuvaci,8.html з якісно нанесеним хромованим покриттям. Моделей безліч: настінні, врізні, підлогові системи, з термостатом. Що більше сподобається, то і вибирайте.

Читайте також