Головна Релакс Мамин сад: як зробити роботу на подвір’ї приємною і легкою

Мамин сад: як зробити роботу на подвір’ї приємною і легкою

mamabook
48 Переглядів
газон

газонХто з нас не мріє про затишний і доглянутий сад, де можна гратися з дітьми або влаштовувати сімейні пікніки? Але, давайте будемо чесними: догляд за ним іноді здається непосильним завданням. Добра новина в тому, що сучасні технології приходять нам на допомогу! Розглянемо кілька зручних гаджетів, які полегшують цей процес.

Легкий шлях до ідеального газону

Догляд за газоном може бути легким, якщо у вас є зручні інструменти. Один із таких помічників – тример для трави, який і красу наведе, і збереже здоров’я газону. Коли обираєте тример, варто звернути увагу на розмір вашого подвір’я, тип рослинності та ваші особисті вподобання. 

Акумуляторні тримери, такі як Kärcher LTR 18-30, – це ідеальний компроміс між мобільністю і продуктивністю. Він легкий, зручний і чудово зрізає траву навіть у важкодоступних місцях. Функція обрізання країв залишає чіткі, чисті краї газону вздовж доріжок і патіо. Дуже зручно, що подача ліски автоматично регулюється, тому не треба постійно турбуватися про її довжину.

Відкачка води

Але що робити, коли вам потрібно перекачати воду з одного місця в інше? І якщо будівельним, аграрним або комунальним компаніям для цього потрібна мотопомпа, то для дому підійде насос від Kärcher. 

Поливальні насоси зможуть подати вам дощову або підземну воду, воду з бочки, цистерни або глибокої свердловини – з потрібним вам тиском. А дренажні насоси підійдуть для швидкого відкачування паводкових вод, рідини із садових бочок або земляних ям.

котедж

Подвір’я у чистоті

Натомість, щоб швидко очистити подвір’я, знадобиться мінімийка – електрична або акумуляторна. Мийки високого тиску пропонують рішення для велосипедів, садової техніки та інструментів, садових меблів, огорож, вузьких доріжок, мотоциклів, легкових авто, зовнішніх сходів, кам’яних огорож, житлових причепів, басейнів і терас.

У Kärcher є кілька класів побутових мінімийок: від класу К 2 (початкового) до К 7 (найпотужнішого). Принцип дії такий: з водопровідної мережі, тиск в якій зазвичай становить приблизно 4 бар, вода по садовому шлангу подається до мінімийки, насос якої значно підвищує тиск – аж до 160 бар. 

Отже, обирайте інструменти, які підходять саме вам і насолоджуйтесь чистотою без зайвих зусиль.

Читайте також