Головна Краса Маммопластика: види, переваги та недоліки пластики грудей

Маммопластика: види, переваги та недоліки пластики грудей

mamabook
32 Переглядів
хирург

хирург

Кожна жінка мріє про красиві пружні груди. Втім, з віком, після пологів або годування немовля, внаслідок перенесених травм та хірургічних втручань молочні залози втрачають форму та обвисають.

З цієї ситуації є вихід – маммопластика сьогодні вважається однією з найпопулярніших пластичних операцій та дозволяє прибрати всі дефекти, досягти бажаного розміру грудей та повернути молочним залозам привабливий вигляд.

Види маммопластики

Насправді маммопластика – це доволі збірне поняття, яке складається з кількох різноманітних операцій. Вибір процедури залежить від того, яку саме мету ставить пацієнтка, відвідуючи пластичного хірурга. Найпопулярнішими видами естетичної та реконструктивної пластики грудей сьогодні вважаються:

1. Аугментація. Це офіційна назва збільшення молочних залоз за допомогою спеціальних імплантів. Сьогодні лікарі використовують імпланти, наповнені фізрозчином або силіконом. Об’єм та форма підбираються, згідно з побажаннями пацієнтки та рекомендаціями пластичного хірурга. Місце розрізу також можна вибрати окремо (навколо ареоли сосків, під складкою тощо).

2. Ендопротезування. Це серйозна операція, суть якої полягає у реконструкції зовнішнього вигляду грудей внаслідок їх видалення. Найчастіше причиною видалення молочних залоз стають злоякісні пухлини. Ендопротезування допомагає жінкам після лікування онкології повернути грудям колишній привабливий вигляд та набути впевненості в собі.

3. Редукційна маммопластика. Актуальна для власниць грудей великого розміру. Ця операція дозволяє зменшити об’єм молочних залоз за рахунок видалення жирової тканини та підтяжки шкіри. Внаслідок цього вдається забути про дискомфорт і біль у грудному вигляді відділі.

4. Підтяжка. Операція, що проводиться у разі обвисання молочних залоз, що часто стається з віком та після годування дитини.

бюст

Переваги та недоліки проведення маммопластики

Тепер давайте розберемося, які переваги та недоліки має пластика грудей. Щодо плюсів операції, то їх доволі багато:

  • краса, форма та розмір грудей зберігаються протягом багатьох років;
  • швидкий процес реабілітації – уже через кілька днів ви зможете повільно починати повертатись до свого звичного стилю життя;
  • відсутність помітних шрамів – сучасна хірургія дозволяє робити мінімальні майже непомітні шрами у тих місцях, які не видно неозброєним оком;
  • ніяких обмежень після операції – не варто боятися, навіть з імплантами ви зможете годувати дитину груддю, займатися спортом, плавати в морі, літати в літаках.

Серед недоліків хіба що варто зазначити високу вартість процедури. Однак це разова інвестиція, що неодмінно змінить ваше життя на краще.

Сьогодні пластика грудей – повністю безпечна процедура. Головне – знайти перевіреного хірурга та погодити з фахівцем усі нюанси операції. Сучасні технології та інноваційне обладнання зроблять усе, аби ви не відчували зайвого дискомфорту та змогли швидше відновитися після процедури.

Читайте також