Головна Релакс М’ясні консерви ТМ «Щедрик»: різновиди, умови та термін зберігання

М’ясні консерви ТМ «Щедрик»: різновиди, умови та термін зберігання

mamabook
10 Переглядів
страви

стравиМ’ясні консерви користуються великим попитом, особливо зараз, в умовах воєнного стану. Цей продукт повністю готовий до вживання, має гарний смак та може довго зберігатись. Консерви м’ясні ТМ «Щедрик» чудовий вибір для смачного перекусу в поході, або ж для приготування домашнього обіду для всієї родини.

Різновиди м’ясних консервів ТМ «Щедрик»

М’ясні консерви – це повністю готова продукція до споживання, виготовлена за технологією ДСТУ. Консерви відрізняються високою енергетичною цінністю, простотою у використанні, зручності перевезення та тривалим терміном зберігання. ТМ «Щедрик» виготовляє таку м’ясну продукцію:

  • М’ясо курки у власному соку – готується зі стегна курки та спецій – солі, перця чорного горошку, перця духмяного, лаврового листа.

  • М’ясо тушковане свинне – готується з відбірного м’яса свинини різної вгодованості, з додаванням жиру, прянощів, солі.

  • Консервовані каші з м’ясом – гречані, перлові, рисові. Продукція є з куркою та свининою.

Вся продукція фасована у склобанки з масою продукту 480 г та закрита кришкою ТВІСТ.

Умови та термін зберігання м’ясних консервів

Якщо вирішили купити тушонку чи інші м’ясні консерви, то варто дізнатись про умови їх зберігання. Дотримання умов, які вказані на етикетці банки, дозволить продуктам залишатись придатними до закінчення терміну. Продукція ТМ «Щедрик» має термін придатності – 24 місяці з дня виготовлення. Зверніть увагу, що строк зберігання відкритих та закритих консервів відрізняється. Скільки можна зберігати відриті консерви з м’яса залежить від різновиду тари, в якій вона знаходиться:

  • В жерстяних банках відкриту тушонку можна зберігати не більше 48 годин;

  • У скляній тарі консерви можна зберігати до 7 днів.

Зберігати продукцію досить просто, але варто дотримуватись умов:

  • Температура зберігання від 0° С до +25 ° С;

  • Вологість повітря не повинна перевищувати 75 %;

  • Продукцію в прозорих склобанках необхідно зберігати в темному місці.

Найкраще зберігати консерви в прохолодному сухому льоху, коморі, погребі, балконі чи підвалі. Окрім цього, краще всього продукти тримати в картонних коробках, якщо дозволяє місце розмістити так, щоб вони не стикалися. Це дозволить уникнути пошкоджень під час перенесення коробок.

Де можна купити м’ясні консерви ТМ «Щедрик»?

М’ясні консерви купити можна в інтернет-магазині «Агропереробка». Під час формування замовлення працівники ретельно перевіряють термін придатності консервів. Окрім м’ясної продукції, на сайті можна замовити напівтверді сири, джеми, варення, соки. Замовлення відправляються по Україні, можлива й адресна доставка по м. Рівне.

Читайте також