Головна Здоров'я Лікування суглобів ін’єкціями гіалуронової кислоти

Лікування суглобів ін’єкціями гіалуронової кислоти

mamabook
38 Переглядів

Остеоартрит, бурсит, тендиніт – розповсюдженні запальні патології суглобів, які провокують постійний біль та набряк м’яких тканин навколо. Уражений суглоб не отримує достатнього живлення, його частина атрофована та зношена. Тож із віком чи в результаті інтенсивних фізичних тренувань дегенерація суглобу буде лише посилюватися. Відновити структуру лише харчуванням чи прийомом вітамінно-мінеральних комплексів неможливо. Адже немає гарантії, що потрібні нутрієнти будуть спрямовані безпосередньо до хворого суглобу. Тож ефективність мають ті сучасні методи терапії, які працюють із проблемними місяцями точечно. Однією з таких революційних методик вважаються уколи гіалуронової кислоти. Тут https://timeplus.ua/ru/ukoly-hialuronovoi-kysloty-v-suhlob ви можете детально прочитати про цей вид лікування та звернутися до фахівців, які якісно та безпечно виконають цю процедуру.

Який принцип ін’єкційної терапії

Уколи гіалуронової кислоти можуть застосовуватися для лікування різних захворювань суглобів, включаючи артроз чи травми. Гіалуронова кислота – це речовина, яка природно знаходиться в суглобах і допомагає змащувати їх, зменшуючи тертя між кістками. Тобто вона не є чудорідною для нашого організму.

В ін’єкційній формі гіалуронова кислота може вважатися “замінником суглобової рідини”, оскільки вона імітує природну змащуючу рідину, що забезпечує більш гладкий і комфортний рух. Ін’єкції виконуються безпосередньо в зону хворого суглобу, що може допомогти зменшити біль, запалення і покращити рухливість.

Важливо зазначити, що ефект від уколів гіалуронової кислоти може бути тимчасовим. Тривалість ефекту залежить від різних факторів: вік пацієнта, його рівень життєвої активності, харчування, ступінь вираженності патології. Для отримання стабільного результату від терапії слід вводити гіалуронову кислоту курсами.

Загальна статистика:

  • усередньому курс розрахований на 3-5 процедур;
  • гыалуронова кислота вводиться один раз на тиждень;
  • тривалість ефекту він ід’єкцій зберігається від 6 до 12 місяців.

артрит

Показання до проведення процедури

Уколи гіалуронової кислоти зазвичай призначаються для лікування остеоартриту інших захворювань суглобів, пов’язаних із дегенерацією тканин та хронічним місцевим запаленням:  ревматоїдний артрит, травматична артропатія та дистрофічні захворювання.

Основні показання до проведення ін’єкційної терапії:

  1. Остеоартрит – зношування хряща в суглобах, що призводить до болю, запалення, обмеженої рухливості.
  2. Ревматоїдний артрит – аутоімунне захворювання, при якому імунна система атакує суглоби, що призводить до хронічного болю, запалення та деформації.
  3. Травматична артропатія – ушкодження суглобів у результаті механічної травми, що може призвести до зношування хряща, болю та запалення.
  4. Дистрофічні захворювання суглобів – це патології, що пов’язані з пошкодженням тканин, зміни їхньої структури.

Проходити курс уколів слід після консультації у фахівця та повної діагностики. У залежності від діагнозу, лікар оцінить ступінь захворювання та індивідуально визначить оптимальну дозу препарату та кількість ін’єкцій для пацієнта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому болить спина зранку?

Читайте також