Головна Здоров'я Лікування карієсу – що важливо знати кожному?

Лікування карієсу – що важливо знати кожному?

mamabook
140 Переглядів
стоматолог

Карієс – захворювання, симптоми якого виявити досить просто. Одним з основних симптомів є зміна структури і кольору емалі. Зуби трохи темніють або світлішають, а їх поверхня стає шорсткою. Виникають і хворобливі відчуття. Чутливість зубів підвищується, тож вживання холодної, гарячої, солодкої їжі заподіює біль. Про каріозні ураження говорить і поява неприємного запаху з рота – він означає, що потрібно терміново починати лікування карієсу.

Чому виникає карієс

Причини утворення каріозних порожнин, що підвищують ризик розвитку різних захворювань організму, можуть бути наступними:

  • Неправильне харчування. Наприклад, якщо людина часто їсть продукти з підвищеним вмістом цукру і вуглеводів – ймовірність виникнення карієсу збільшується.
  • Нехтування гігієною порожнини рота.
  • Порушення гормонального фону і обміну речовин.
  • Надмірна кількість стрептококів у мікрофлорі. Ці бактерії виробляють кислоти, які вимивають фтор і кальцій, тим самим сприяючи руйнуванню зубної тканини.
  • Недостатнє відділення слини. Слина містить мінерали, що нейтралізують негативний вплив кислот і захищають зубну тканину від руйнування.
  • У жінок – вагітність і годування дитини грудьми.
  • У дітей – порушення формування емалі в період, коли прорізуються зуби.

Якщо потрібно лікування карієсу в Києві – необхідно знайти хорошу клініку. Оптимальним вибором може стати медцентр «Дент Лайн». Фахівці центру використовують у роботі передові технології, оптичні прилади і складну медичну техніку. Наявність сучасного обладнання дозволяє лікарям з максимальною точністю знаходити і лікувати навіть важкодоступні канали, не зачіпаючи здорові тканини.

стоматолог

Лікування зубів у клініці

На сьогодні лікування карієсу в Україні, зокрема в київській клініці «Дент Лайн», здійснюється за світовими стандартами. Фахівці стоматологічного центру застосовують такі методики і технології:

  1. Використання кофердаму – спеціальної латексної накладки. Еластичне полотно ізолює зуб від ротової порожнини і допомагає стоматологу виконати свою роботу. Щоб пломба довго служила, порожнину зуба в процесі терапії повинна бути сухою. Лікарю необхідно захистити оброблювану ділянку від попадання слини й іншої рідини, і кофердам успішно справляється з цим завданням.
  2. Використання кращих пломбувальних матеріалів. При глибокому ураженні фахівець може запропонувати замість пломби поставити керамічну вкладку – така послуга називається Мікропротезування.
  3. Застосування оптичних приладів. Так, дентальний мікроскоп в рази збільшує площу робочої зони і дає стоматологу можливість лікувати карієс з максимальною точністю.

Лікування виконується із застосуванням знеболення.Це може бути місцева анестезія або седація, за бажанням пацієнта. При наявності пульпіту або глибоких уражень седація може тривати довгий час.

Клініка обладнана м’якими кріслами, в кабінетах встановлені екрани, на яких транслюються кліпи і кінофільми. Ціни на послуги цілком доступні, а відгуки людей підтверджують, що лікування карієсу проводиться без болю і з хорошими результатами.

Джерело: офіційний сайт стоматологічної клініки www.dentline.com.ua

Читайте також