Головна Здоров'я Лікування бородавок у дітей

Лікування бородавок у дітей

mamabook
120 Переглядів
бородавка

бородавкаРішення, як позбутися бородавки в дитини, повинен приймати лікар. Самостійне видалення загрожує поширенням інфекції на незаражені ділянки шкіри.

Існує декілька ефективних сучасних методів видалення бородавок:

  • Хірургічно. Бородавку відсікають скальпелем під місцевою анестезією. Утворена рана загоюється через 10-14 днів, але після видалення залишається шрам. Тому маленьким дітям такий метод не рекомендується.
  • Електрокоагуляція. Клітини бородавки руйнуються під впливом електричного струму. Маніпуляція проводиться під місцевою анестезією. Після прижигання раннку обробляють антисептиком. Через 2-3 дні на місці бородавки формується кірка. Вона відпадає самостійно на 5-7 добу, рубець утворюється лише зрідка.
  • Кріодеструкція. Метод передбачає прижигання рідким азотом. Аби видалити новоутворення, потрібно 2-4 процедури. Після оброблення азотом формується пухир, потім кірка, яка з часом відпадає. Метод підходить для дітей старшого віку.
  • Видалення лазером. Це безболісний метод видалення, не викликає ускладнень та не залишає рубців. Лазер має антисептичну дію, запобігає зараженню рани. Процедура проходить під місцевим знеболюванням та виконується декілька хвилин.

Перед видаленням бородавки в дитини лікар призначає препарати для укріплення імунітету та зниження вірусної активності. Повністю знищити вірус папіломи неможливо: він залишається в організмі назавжди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Причини бородавок у дітей

плашка

Читайте також