Головна Здоров'я Лікарі назвали простий спосіб лікування безсоння

Лікарі назвали простий спосіб лікування безсоння

mamabook
96 Переглядів
сон

сонЗа статистикою, 92% сучасних людей або страждають від хронічного безсоння, або мають періодичні проблеми з порушенням сну. Нормалізувати сон без препаратів непросто. Проте лікарі знайшли ефективний і доступний натуральний метод, що дозволить якісно відпочивати.

Сила ефірної олії

Національний фонд сну Великобританії повідомив, що ефірна олія мигдалю вирішує проблему хронічного безсоння. Ігнорувати постійне недосипання не слід. Порушення сну негативно впливають на метаболізм, провокують захворювання серця, підвищують рівень стресу та призводять до гіпертонії.

Якщо щоденно використовувати ефірну мигдалеву олію, то через 30 днів ви повністю зможете позбутися безсоння.

Як використовувати олію

Її слід закрапувати в ніс по 2 краплі безпосередньо перед сном. Ефіри чудово розслабляють нервову систему, прискорюють процес засинання. А головне – ваш сон стає глибоким і спокійним, проходять нічні тривожні стани.

У мигдалевій олії експерти знайшли великий вміст магнію. А це цінний мінерал, який стимулює синтез мелатоніну – гормону сну. Якщо метод закрапування для вас виявився неефективним, то його можна замінити на вживання 10-15 горішків перед сном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Натуральні способи чистки судин від холестерину

Читайте також