Головна Краса Лікар з Єгипту назвав 5 найкращих продуктів для збереження молодості

Лікар з Єгипту назвав 5 найкращих продуктів для збереження молодості

mamabook
156 Переглядів
японка
японкаАби подовше зберегти молодість шкіри, слід обирати цінні продукти для щоденного раціону.

Єгипетський лікар Абу аль Хагаг розповів про найкорисніші продукти для омолодження організму та покращення стану шкіри.

Натуральний йогурт

Цей кисломолочний продукт дозволить мати бездоганну шкіру. Проте йдеться не про йогурт з магазину. Вживати слід продукт, створений вдома або куплений у фермерських магазинах органічних продуктів. Найкориснішими для шкіри у складі йогурту є фосфор, рибофлавін, вітамін В12 і кальцій.

Авокадо

Це потужне джерело вітаміну Е. А це сильний природний антиоксидант. Він блокує дію вільних радикалів, тож захищає шкіру та організм у цілому від прискореного старіння.

корисні продукти

Оливкова олія

Ще одне легко засвоюване джерело вітаміну Е, мононасичених жирів, жирних кислот Омега-3 та Омега-6. Також нерафінована оливкова олія містить поліфеноли й фітонутрієнти, які цінні для еластичності шкіри.

Томати

Також до списку омолоджуючих шкіру продуктів лікар Абу аль Хагаг включив помідори. Їх можна вживати в їжу в свіжому або термічному обробленому вигляді. Помідори багаті на рідкісний антиоксидант лікопін. Він сприяє оновленню шкіри, захищає її від ультрафіолету.

помідор

Морква

Містить антиоксиданти, мінерали та бета-каротин. Цей комплекс нутрієнтів допомагає зберегти молодість. Для отримання видимих результатів лікар рекомендує їсти щодня 1-2 морквини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 несподіваних засобів від зморшок, про які ви не знали

Читайте також