Головна Релакс LIFTA.SPACE: трансформації без обмежень

LIFTA.SPACE: трансформації без обмежень

mamabook
75 Переглядів
йога

йога

Новаторську концепцію «професійного я» — селф-ліфт — пропонує команда молодого проекту LIFTA.SPACE. Як і ти, творці селф-ліфта шукали продуктивний підхід до онлайн навчання. Такий, щоб вчитися реально хотілося, а результати відразу застосовувалися б на практиці.

LIFTA.SPACE — освітня платформа, яка зосередилася на найпопулярнішому сьогодні напрямку: digital. «Цифра» нарощує оберти і проникає в усі сфери нашого життя. Складно знайти професію, в якій навички використання діджиталу ніяк не знадобляться. В арсеналі LIFTA.SPACE є 5 ключових напрямків, за якими ведеться онлайн навчання:

  • дизайн – для творчих проривів в руслі сучасних трендів;
  • менеджмент – для ефективного управління персоналом, бізнесом, власним життям;
  • маркетинг – все від азів до професійних фішок для швидкого просування продукту;
  • розробка ПО – курси з програмування без відриву від реальності і з користю для бізнесу;
  • особистісний ріст – натхнення для відпочинку і роботи, опрацювання внутрішніх обмежень, створення комфорту і вихід за рамки.

Ти сам обираєш один з напрямків і рухаєшся від дебютанта в професії до супер-професіонала, який в свою чергу може поділитися напрацьованими кейсами з початківцями ліфтерамі. Не хочеш себе обмежувати? LIFTA.SPACE теж. Вибирай два, три, всі п’ять напрямків і ставай крос-векторних фахівцем, здатним створювати і просувати продукт.

весна

Свобода вибору в LIFTA.SPACE — запорука інтересу. Вивчай, наприклад, інтернет маркетинг і поєднуй з менеджментом. Застосовуй отримані знання і тут же оцінюй їх користь і актуальність. З кожним пройденим курсом ти будеш отримувати пойнти. За автоматизованої шкалою зростання вони будуть інструментом контролю і мотивації.

На платформі LIFTA.SPACE зібралися топ-спікери і ти будеш вчитися не у сухих теоретиків. Гайд-ліфтери — практики, які безпосередньо впливають на індустрію, створюють унікальні продукти і послуги та із задоволенням розповідають про це. Вони дадуть реальні кейси і розшифрують, як застосувати теорію на практиці. Тобі залишається тільки взяти ці знання і впровадити їх в свою роботу.

Селф-ліфт не дозволить нудьгувати. Програми LIFTA.SPACE гнучкі і адаптивні. Ти зможеш читати або дивитися онлайн вебінари, брати участь в семінарах і публічних дискусіях, працювати один або в команді однодумців. Різноманітність форматів створює унікальну екосистему, яка надихає ліфтеров спілкуватися. Нові знайомства допомагають вирішувати проблеми, прояснюють спірні питання, мотивують на розвиток і допомагають досягати мети.

Ти обертаєшся в просторі LIFTA.SPACE і з кожним днем отримуєш все нові поштовхи для зростання і розвитку. Так селф-ліфт стає філософією життя – постійного руху від мети до результату.

У LIFTA.SPACE онлайн освіта в сфері digital може бути захоплюючою, йти в темпі, зручному для тебе і приносити реальну користь твоєму бізнесу і справі твого життя.

Читайте також