Головна Малюки Кишкові коліки у немовлят: як приймати фенхель, кріп, ромашку

Кишкові коліки у немовлят: як приймати фенхель, кріп, ромашку

mamabook
1119 Переглядів
укроп

укропЧимало молодих батьків не знають, як заспокоїти малюка під час чергового приступу кишкових коліків. Вони прикладають теплу вологу пелюшку на животик, роблять масаж, дають малюку теплу водичку, але найчастіше ці способи не вирішують проблему. Наш сайт Mamabook підкаже, чай із яких лікарських рослин допоможе малюку.

Чому виникають коліки

Протягом перших 2-4 місяців життя у малюків ще не сформувався кишечник. Тож організм дитини різко реагує на будь-які негативні фактори.

Причини коліків у малюків:
  • Перегодовування.
  • Дитина заковтує багато повітря під час вигодовування.
  • Реакція на непереносимість продуктів, які споживає мама.

Саме через неправильне харчування матусі найчастіше й виникають коліки. Їх провокують такі продукти, як капуста, бобові, кава, шоколад, молоко, горіхи. Разом з молоком матері до кишечника малюка потрапляють важко засвоювані сполуки, які провокують утворення газів.

Приступ у малюка завжди починається раптово. Дитина сильно кричить, плаче, піднімає ніжки вгору, обличчя малюка червоніє, долоньки стискаються у кулаки, стопи можуть бути холодними.

Як вирішити проблему

У першу чергу, мамі потрібно змінити свій раціон та вилучити всі продукти, які можуть викликати газоутворення в дитячому кишечнику. Також варто проаналізувати, чи не впливають на малюка продукти, що містять глютен (пшениця та всіх похідні від неї). Ефективно вирішити проблему з коліками у малюків допоможе прийом чаю з фенхелю, кропу, ромашки чи анісу. Приймати можна як моночаї, так і комбіновані варіанти, наприклад, ромашка з фенхелем.

Дозування

Зазвичай готові дитячі чаї для малюків продаються в гранульованому вигляді. Їх зручно та швидко готувати, вам не доведеться чекати заварювання і настоювання. Потрібно розвести 1 чайну ложку суміші в 100 мл кип’яченої води. Давати пити малюка по 5-6 разів на день у проміжках між вигодовуванням. Важливо пам’ятати, що добова норма складає 12-15 мл на 1 кг ваги малюка. Наприклад, якщо дитинка важить 3 кг, то йому можна давати не більше 45 мл чаю на добу.

Також ви можете самостійно заварювати чай з насіння фенхеля чи кропу. Можна купити чаї у зручних фільтр-пакетах для заварювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що повинна вміти динита у віці 1 рік

Читайте також