Головна Здоров'я Куди відвезти дитину на реабілітацію в Луцьку?

Куди відвезти дитину на реабілітацію в Луцьку?

mamabook
43 Переглядів
ребенок

ребенок

Реабілітаційні дитячі центри – це заклади з комплексом відновлюючих, психологічних, соціально-правових, професійних заходів, які спрямовані на відновлення працездатності, здоров’я дітей з обмеженими можливостями, які виникли внаслідок вроджених або перенесених захворювань, травм тощо.

Центр комплексної реабілітації “Фенікс”

У Луцьку таким закладом є центр комплексної реабілітації “Фенікс”. Знаходиться він в селищі Жабка Луцького району. Дана установа – це підрозділ обласного територіального об’єднання щодо захисту матері та дитини, який надає допомогу дітям з ураженням центральної нервової системи та ортопедичними захворюваннями. Займається реабілітаційний центр відновленням дитячого здоров’я та підтримуючою терапією. У закладі 40% маленьких пацієнтів з дитячим церебральним паралічем.

Курс реабілітації триває тут 14 днів. До речі, два курси на рік дітям до 18 років оплачується національною службою здоров’я України, а один курс лікування діти можуть отримати як соціальну допомогу. Після курсу реабілітації діти відчувають полегшення два-три місяці.

Направлення у реабілітаційний центр може створити практично будь-який терапевт в Луцьку чи області, обравши заклад необхідної спеціалізації. У центрі Фенкіс працюють досвідчені спеціалісти, використовуючи у роботі сучасне обладнання, новітні підходи у відновленні. Реабілітологи працюють у напрямі ерготерапії (навчають дітей самостійності), іпотерапії (терапія за допомогою тварин) тощо.

Відновлюючий центр “Пролісок”

Ще одним відновлюючим для дітей центрів у Луцьку є “Пролісок”, який розташований на території національного природного парку «Цуманська пуща». Дерев’яні будинки розміщені посеред серед соснового бору, а також тут є лікувальні корпуси та басейни. “Пролісок” є унікальною базою, так як саме тут є понад 80 лікувальних та SPA-процедур, сучасні методи підходу до відновлення працездатності та здоров’я дітей. Заклад має свою діагностичну та лікувальну базу. Клінічні обстеження виконує лабораторія у якій  працюють спеціалізовані лікарі-лаборанти з великим досвідом роботи, використовують сучасне обладнання. Весь персонал лікувального закладу має медичну освіту, значний досвід роботи у своїй сфері та постійно вдосконалюється.

Показами для лікування у Проліску є: захворювання опорно-рухового апарату, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи тощо. Досвідчені спеціалісти переконані, що правильне лікування можливе та результативне лише тоді, коли причина нездужання визначена, маленькі пацієнти в одному місці проходять всі необхідні обстеження, а лікарі розробляють індивідуальний план лікування з урахуванням вікових особливостей. Заклад пропонує широкий спектр послуг: електролікування, водолікування, лікувальні ванни, фото-світлолікування, лікувальний масаж, лікувальна фізкультура, аромотерапія тощо.

Харчування у відновлюючому закладі складають спеціалісти, тому кухня може готувати страви у рамках спеціального меню, яке необхідні індивідуально кожному пацієнту залежно від захворювання, у приготуванні страв використовують лише натуральні інгредієнти, там ви зможете себе потішити навіть корисними солодощами.

Дитячі реабілітаційні центри – це заклади, які надають медичну допомогу, підтримку та відновлення пацієнтам з різними вадами, використовуючи спеціалізований догляд, що дозволяє задовольняти потреби дітей з обмеженими можливостями та сприяти пристосуванню до нових умов життя. Це складний процес, який вимагає особливого підходу, освітню підтримку та терпіння, завданням якого є допомогти дітям у фізичному та психічному розвитку, подолати певні обмеження та максимально розкрити їхній потенціал.

Читайте також