Головна Краса Кубики льоду для обличчя із зеленим чаєм

Кубики льоду для обличчя із зеленим чаєм

mamabook
217 Переглядів

кожа, лицо, девушкаЧимало б’юті-засобів у нас знаходиться під рукою, але про їхню ефективність ми нічого не знаємо. Наш сайт Mamabook пропонує на собі випробувати диво-дію кубиків льоду з зеленого чаю.

У якості чого використовувати кубики?

  • Замість тоніку
  • Замість сироватки (до нанесення крему)

Що дає зелений чай шкірі
Це дуже ефективний тонізуючий засіб, а також чудове очищення та живлення. Оскільки кубики льоду дають контраст температур на шкірі, ви ще й отримуєте гарне звуження пор, як результат – профілактика висипань на шкірі та надмірного виділення шкірного сала. При щоденному використанні кубиків шкіра стає більш пружною, дійсно в тонусі.

Як приготувати кубики для шкіри
1 чайну ложку якісного зеленого чаю залийте 100 мл ледь вистиглим кип’ятком. Температура води повинна бути 70-80 градусів. Важливо, аби зелений чай був дійсно якісним – без ароматизаторів та смакових додатків. Потрібен розсипний чай, а не в пакетиках. Настоюйте чай до повного вистигання. Процідіть, залийте в формочки для льоду, поставте в морозильну камеру.

Як використовувати кубики льоду для шкіри
Використовуйте кубики двічі на тиждень – вранці та ввечері. Це моменти вашого вмивання та очищення шкіри. Коли ви скористалися гелем, пінкою або кліансером для вмивання, протріть шкіру сухою серветкою. Зробіть легкий масаж обличчя, шиї, зони декольте, аби посилити притік крові. Візьміть кубик льоду та повільно протріть по масажних лініях – лоб, щоки, навколо губ, потім шия та зона декольте. Не торкайтеся шкіри навколо очей. Важливо, аби проводити кубиком по кожній зоні лише один раз, а не декілька. Дайте шкірі висохнути самостійно, нічим не витирайте. Тепер нанесіть ваш зволожуючий денний або нічний крем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому випадають вії

Стильные аксессуары от украинских производителей (Интернет-магазин Tovarik.com.ua)

Стильні аксесуари від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також