Головна Релакс Критерії вибору акумулятора для дитячого електромобіля

Критерії вибору акумулятора для дитячого електромобіля

mamabook
46 Переглядів
електромобіль

електромобіль

Електромобиль – один із найпопулярніших видів сучасного дитячого транспорту. Це універсальний засіб пересування для дівчаток і хлопчиків, підходить для дітей різних вікових груп та відрізняється своєю стійкістю. Аби забезпечити транспорту надійну та тривалиу роботу, необхідно подбати про вибір якісних комплектуючих. Базовою деталлю для електромобіля є акумулятор. На сайті https://fenon.com.ua/g99203609-akkumulyatory ви можете підібрати моделі різних потужностей, враховуючи технічні характеристики самого транспорту.

На що слід звернути увагу при виборі батареї та які критерії вважаються ключовими?

Акумулятор для дитячого електромобіля повинен бути обраний з урахуванням кількох важливих характеристик, які забезпечать оптимальну продуктивність та тривалість роботи електромобіля. Ось ключові аспекти, від яких залежить стабільність у роботі вуличного транспорту для дитини.

Напруга

Більшість дитячих електромобілів працюють на 6V, 12V або 24V системах. Вибір напруги залежить від моделі електромобіля та його характеристик.

Ємність батареї

Ємність акумулятора (що вимірюється в ампер-годинах) вказує на його запас енергії. Чим вища ємність, тим довше електромобіль буде працювати без потреби в зарядці. Цей показник важливий, якщо ви звикли брати транспорт для дитини за межі міста, на природу, у подорож. У цьому випадку ємність акумулятора повинна бути максимальною. Більш прості та бюджетні варіанти підходять для моделей, які експлуатують у межах двору та дитячого майданчика.

Дитячий електромобіль джип Mercedes G65 VIP

Тип акумулятора

Найчастіше для дитячих електромобілів використовують герметичні свинцево-кислотні акумулятори (AGM). Вони надійні, безпечні у використанні та вимагають мінімального догляду. Вони рідко виходять з ладу, тож функціонують стабільно протягом періоду, що зазначений виробником.

Вага батареї

Важливо враховувати вагу акумулятора, оскільки вона впливає на загальну масу електромобіля. Це може вплинути на прохідність та швидкість руху. З іншого боку, важка машинка більш стійка, що важливо з точки зору безпеки пересування малюка.

Час зарядки

Розмір батареї також може впливати на час зарядки. Рекомендується обирати акумулятор з розумним співвідношенням ємності та часу зарядки.

Дитячий легковий електромобіль POLICE FORD MUSTANG

Якість та бренд

Доцільно надавати перевагу перевіреним брендам та надійним постачальникам акумуляторів. Це повинні бути виробники, що спеціалізуються на виготовленні запчастин та комплетуючих до дитячого транспорту.

Перед вибором та встановленням акумулятора важливо дотримуватися інструкцій виробника дитячого електромобіля. Це дозволить якнайдовше використовувати батарею без необхідності заміни чи повторного ремонту.

Читайте також