Головна Краса Кругова блефаропластика – як обрати лікаря?

Кругова блефаропластика – як обрати лікаря?

mamabook
31 Переглядів
клімакс

клімакс

Очі – дзеркало душі, так казали у давні часи. Відкритий щирий погляд очей, здатен підкорити оточуючих. Нажаль, із часом , шкіра навколо очей втрачає пружність та еластичність, повіки опускаються, а погляд вже не викликає захоплення, а виглядає похмурим. Ми не здатні зупинити час, але повернути очам виразність та відкритий погляд – здатна пластична хірургія.

На теперішній час, звернення до пластичного хірурга не є чимось шокуючим, або недоступним. Послуги пластичної хірургії осягають корекцію обличчя та тіла. Мільйони жінок та чоловіків по всьому світу роблять пластичні операції, у деяких країнах, наприклад, у США, блефаропластика вважається операцією «обідньої перерви», тобто вона швидка та не потребує довгої реабілітації, Ви можете виконати її і повернутися до роботи. Операція по корекції повік – блефаропластика – є однією із найпопулярніших і найдоступніших пластичних операцій сьогодення.

Отже, блефаропластика – хірургічна процедура, яка покращує зовнішній вигляд повік, шляхом прибирання зайвої шкіри та жирових мішків, допомагає зменшити втому очей на нижніх повіках і прибирає обвислу шкіру на верхніх повіках. Хоча блефаропластика вважається в основному естетичною процедурою, багато людей роблять операцію на повіках, щоб покращити поле зору та вирішити інші проблеми з очима: прибрати асиметрію, вроджені недоліки, наслідки травм тощо.

Блефаропластика буває:

  • Верхня;
  • Нижня;
  • Кругова.

Ознайомитись з результатами операції блефаропластика ви можете на сайті https://sensavi.ua/uk/services/khirurgriya/blefaroplastika-vek

Залежно від ваших побажань та рекомендацій хірурга, блефаропластика може зачіпати верхні повіки, нижні повіки або обидва повіка. Пластичний хірург може рекомендувати кругову клефаропластику у разі необхідності комплексного вирішення проблем повік. Якщо робити одночасно верхню та нижню блефаропластику, операція займе близько двох годин, залежно від того, чи переміщується жир або виконуються додаткові роботи.

блефаропластика

Тож, якщо саме ця корекція вам потрібна, найголовніше – правильно обрати лікаря. Лікар-пластичний хірург має бути дипломованим спеціалістом та мати гарний досвід, підтверджений фото та відеоматеріалами. Якщо вам подобаються роботи пластичного хірурга, це вже половина успіху.

З лікарем на консультації ви обговорите свої побажання та цілі операції, лікар має надати максимально повну інформацію стосовно хірургічного втручання, зібрати та оцінити ваш індивідуальний анамнез. Якщо ви відчуваєте, що це ваш лікар і йому ви зможете довірити своє обличчя, можна приступати до підготовки до блефаропластики.

Краще звертатися до медичних центрів або клінік, які є акредитованими сертифікованими медичними закладами. Тоді перед операцією ви отримаєте пакет документів, які є гарантією якісного та безпечного виконання оперативного втручання. Лікарі- пластичні хірурги можуть вести приватну практику, орендуючи приміщення для проведення операції. У такому разі гарантувати безпеку та необхідні санітарно-медичні умови майже неможливо!

блефаропластика

Хоча блефаропластика не є важкою, в медичному сенсі, операцією, все ж вона потребує ювелірного виконання, риси обличчя не повинні змінюватися, а повинні лишатися природніми. Головна мета такого втручання – омолодження верхньої третини обличчя, хоча змінити розріз очей, при бажанні, також можна.

Зробити кругова блефаропластику може кожен бажаючий після 18 років, але все ж таки медичні показання для цієї операції – вік після 30 років.

Звертайтеся до перевірених медичних закладів та професійних лікарів, довіряючи своє обличчя тільки найкращим!
В медичних центрах SENSAVI Ви можете записатись на Безкоштовну консультацію до пластичного хірурга.

Читайте також