Головна Релакс Крісло-мішок в інтер’єрі: 10 оригінальних ідей з фото

Крісло-мішок в інтер’єрі: 10 оригінальних ідей з фото

mamabook
664 Переглядів
крісло

Габаритні каркасні меблі – базові предмети інтер’єру. Проте у сучасному дизайні очевидна тенденція до легкості, простору і трансформації домашнього інтер’єру чи офісу. Сьогодні особливо актуальні предмети меблів, які дозволяють одним рухом змінювати внутрішній простір кімнати, швидко змінювати положення речей. А головне – чимало моделей безкаркасних меблів самі здатні змінювати свої розміри та форму.

Переглянути оригінальні моделі ви можете на сайті poparada.ua. Ми ж пропонуємо на замітку декілька вдалих ідей, як пуфи та крісла-мішки можна використовувати в інтер’єрах різного призначення – в робочих кабінетах, сучасних офісах, дитячих спальнях, вітальнях.

ІДЕЯ 1. Молодий та успішний

Сучасне покоління менеджерів та керівників мислить креативно, тож і вимагає для себя створення відповідних просторів. Втомилися від тісних дешевих офісних крісел на колесиках та численних столів і перегородок? Організувати мобільне робоче місце легко як ніколи: де ви захочете поставити це ергономічне крісло – там і попрацюєте сьогодні.

крісло

 

ІДЕЯ. Освітній простір

У класах НУШ та дитячих садках, освітніх гуртках така зона з різнобарвних пуфів буде не лешие комфортною, але й бюджетною. Крісла-мішки та пуфики для дітей коштують недоого, проте дозволяють дуже вдало зонувати простір. Діти почуватимуться вільно, легко навчатимуться в невимушеній атмосфері. А педагогу нескладно контролювати всю групу. Під час перерев ці мішки, звичайно ж, стануть головним об’єктом для ігор.

пуф

 

 

ІДЕЯ 3. Зона підлітка

Крісло-зайчик ідеально впишеться в романтичний інтер’єр дівчинки-підлітка. Це, до того ж, і дуже вдалий варіант подарунка, наприклад, до дня її 16-ліття. Гламурно, практично і сучасно!

пуф

 

 

ІДЕЯ 4. Нове слово в матеріалах

Дуже незвичний дизайнерський прийом – зібрати для дитячої кімнати різнобарвний пуф із яскравих помпонів. Справжній меблевий ексклюзив.

пуф

 

 

ІДЕЯ 5. Хлопчача територія

Лаконічні пуфи-кубики дуже гармонійно вписалися в інтер’єр кімнати хлопчика-підлітка. Вони чудово підтримали ідею тематики комп’ютерних ігор і виглядають як яскраві гральні пікселі.

тумба

 

ІДЕЯ 6. Робоча лежанка

Український бренд Poparada спеціалізується на створенні оригінальних якісних моделей безкаркасних меблів. Окрім піфиків та крісел-мішків, можна добрати і такий нестандартний варіант робочго місця. Вже наприкінці робочго дня його з легкістю можна схопити під руки та сімпровізувати відпочинок у міському парку чи поїхати з друзями на пікнік. Універсальна та дуже практична річ, яка легко чиститься і служить багато років.

пуф

 

ІДЕЯ 7. Пуф для розваг

Думаєте, безкаркасні меблі створені лише для сидіння? Ось чудовий приклад, як величезний мішок стане комфортним місцем для ігор на консолі. Пізніше дитина зможе подивитися в цьому кріслі телевізор, а при великому бажанні – ще й почитати книжку.

пуф

 

ІДЕЯ 8. Пуф-іграшка

Для дошкільнят безкаркасні меблі – запорука їхньої безпеки. Ніяких гострих кутів і твердих поверхонь. Пуфик у вигляді дерева, фрукту стане чудовим об’єктом для організації ігрової зони в дитячій.

пуф

ІДЕЯ 9. Крісла-тваринки

Ідеальне рішення для кімнати малюка – м’які крісла-мішки у вигляді кумедних милих фігур тваринок. Універсальний дизайн і відповідні кольори дозволяють застосувати цю вдалу ідею як в кімнаті хлопчика, так і дівчинки.

пуф

 

ІДЕЯ 10. Форма має значення

Діти обожнюють ігри! У якому захопленні вони будуть, якщо батьки раптом дозволять гратися з меблями?! Старий добрий ТЕТРІС знайшов своє оригінальне втілення в м’яких дитячих пуфах.

пуф

Читайте також