Головна Здоров'я Користь чорного кмину: 6 цілющих властивостей

Користь чорного кмину: 6 цілющих властивостей

mamabook
105 Переглядів
тмин

тминЛікарі-натуропати радять вживати в їжу насіння чорного кмину. Його можна додавати до різних страв – гарніри, салати, соуси. Це насіння є потужним джерелом антиоксидантів і сприяє захисту від багатьох хворою.

Наш сайт Mamabook підкаже, чому так важливо вживати щоденно чорний кмин.

Знижує холестерин

Клінічні дослідження доводять, що насіння чорного кмину здатне знизити рівень шкідливого холестерину – це ліпопротеїни низької щільності. Вони закупоруюють артерії та підвищують ризик серцевого нападу.

Антибактеріальний ефект

Чорний кмин вбиває патогенні бактерії – його насіння ефективне проти багатьох видів мікробів та грибків. Також чай і настій, сиродавлену олію з чорного кмину традиційно вживають як антипаразитарний засіб.

Знімає запалення

Це можливо завдяки дії антиоксидантів. Вони блокують вільні радикали й вирішують проблему хронічного запалення в організмі.

корисні продукти

Захист печінки

Дослідження довели, що чорний кмин може захищати печінку від запалень. Ця рослина стимулює регенерацію клітин органу й підсилює його функції детоксикації.

Знижує цукор у крові

Прийом насіння кмину нормалізує рівень цукру. Оскільки він також знижує рівень поганого холестерину, то цей продукт незамінний для діабетиків і людей з ожирінням.

Захист від виразки шлунку

Насіння кмину – чудовий продукт для здоров’я органів травної системи. Він покращує роботу кишечнику, знімає запалення шлунку й 12-палої кишки. Тому використовується як засіб для лікування й профілактики виразки, гастриту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому не можна їсти каші

плашка

Читайте також