Головна Дошкільнята Корисні рекомендації, які допоможуть вибрати дитяче ліжко

Корисні рекомендації, які допоможуть вибрати дитяче ліжко

mamabook
29 Переглядів
ліжко

ліжко

Народження малюка мобілізує активність батьків, спонукаючи їх до вибору найкращих речей для своєї малечі. Комфортне дитяче ліжко — необхідний атрибут, що забезпечує здоровий сон та відпочинок дитини будь-якого віку. Складність цього вибору полягає у необхідності враховувати дитячу специфіку  на кожному етапі розвитку та дорослішання малюка, а також не забувати про фізіологічні особливості.

Головні вимоги до дитячих меблів

Декілька важливих речей, на які обов’язково звернути увагу при виборі:

  • Ліжко для дитини має бути виготовлено з екологічних та гіпоалергенних матеріалів. Неприпустимо застосування токсичних покриттів.
  • Конструкція повинна бути безпечною та надійною: міцний каркас, відсутність тріщин, пошкоджень і травмуючих елементів, наявність запобіжних і обмежувальних бортиків.
  • Має значення функціональність меблів: сучасні вироби можуть бути укомплектовані елементами, які додають комфорту при користуванні (відкривна боковина, балдахін, сповивальний столик, сходи, відкидний столик для занять, висувний ящик для речей та іграшок).

кровать

Ретельний моніторинг сайтів допоможе знайти компанії, продукція яких добре зарекомендувала себе на ринку: дотримані норми та вимоги, гарантована якість товарів, сучасний дизайн, широкий асортимент, лояльна цінова політика.

Якщо пристати на пропозицію перевірених виробників, вибір правильного ліжка не буде проблемою: каталоги інтернет-магазинів містять опис і характеристики дитячих ліжок, або консультанти нададуть необхідну інформацію про цю категорію товарів.

кровать

Критерії вибору дитячого ліжка

Визначальним фактором, який впливає на вибір ліжка для дитини, є її вік. Адже ліжко для немовляти за конструкцією і за розмірами докорінно відрізняється від підліткового варіанту, вимоги безпеки мають свої особливості, діти різного віку потребують меблів різного функціонального наповнення.

Той факт, що час від часу, в міру підростання малечі, ліжко доведеться міняти, не мусить бути для батьків несподіванкою. Головні вимоги до дитячих меблів залишаються незмінними, але вибір має враховувати вік, стать, особливості характеру дитини. Ось декілька порад, щодо вибору комфортного ліжка:

  • Для новонародженого малюка до виповнення йому 3 років варто використовувати класичне ліжко для немовлят із деревини. Добре відшліфовані боковини безпечні для малого. Регульована висота дна та переднього бильця полегшує мамі догляд за дитиною. Відстань між щаблями така, що не дозволяє малечі застрягнути та травмуватися. Розміри спального місця комфортні для дитини 3-4 років, жорсткий матрац сприяє формуванню правильної постави.
  • Малюк дошкільного віку від 3 до 7 років допитливий і рухливий, ліжко використовує тільки для сну. Комфортне ліжко за розмірами мусить відповідати віковій категорії, обов’язково має бути укомплектовано запобіжними бортиками, які утримують дитину від падіння під час сну. Актуальні різноманітні дизайнерські рішення для дитячих кімнат: ліжка у вигляді будиночків, замків, кораблів. Вибір можна зробити в залежності від статі та уподобань дитини. Спально-ігрові варіанти достатньо дорогі й займають багато місця в кімнаті, але дуже подобаються дітям.
  • Звичайне полуторне ліжко стриманого дизайну задовольнить молодших школярів та підлітків. Варто прислухатися до дитячих побажань і вибір робити з їх урахуванням.

Піклуючись про здоров’я вашої дитини, обов’язково доберіть до ліжка правильний матрац. Вигідно та зручно можна придбати ліжка для дітей тут.

Читайте також