Головна Здоров'я Коронавірус може бути причиною чоловічого безпліддя

Коронавірус може бути причиною чоловічого безпліддя

mamabook
202 Переглядів
коронавірус
коронавірусУ Китаї усіх пацієнтів чоловічої статі, які вилікувалися від вірусу, офіційно закликали здати аналізи на фертильність.

Не встигли в китайському епіцентрі коронавірусу зрадіти відсутності нових хворих, як на зміну гарній новині прийшла тривожна інформація. На урядовому сайті провінції Хубей з’явилося повідомлення зі зверненням до всіх чоловіків, які перенесли COVID-19, із проханням здати аналізи на здатність мати дітей.

Спеціалісти Хуачжунського університету знайшли схожість коронавірусу з атиповою пневмонією SARS, яка мала такий же рецептор ACE2. Він може викликати ураження тонкого кишечнику, нирок, серця та щитовидної залози, призводить до хвороб репродуктивної системи чоловіків.

Припущення про можливі проблеми в чоловіків, які перенесли коронавірус, поки що теоретичні та нічим не підтверджені, але вже викликали паніку в соцмережах. Можливо, саме тому звернення про здачу аналізів на фертильність було видалено на сайті, та вже встигло поширитися в інтернеті.

Також китайські медики проаналізували статистику смертності від нового типу коронавірусу й прийшли до висновку, що він більш небезпечний саме для чоловіків. За статистикою, у Китаї від вірусу померло 2,8% заражених чоловіків та 1,7% інфікованих жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аби захиститися від коронавірусу, потрібно носити не маску, а перчатки

Читайте також