Головна Краса Корейська косметика для проблемної шкіри

Корейська косметика для проблемної шкіри

mamabook
18 Переглядів
родимка

родимка

Ідеальна шкіра обличчя – велика рідкість. Протягом життя стан шкірного покриву постійно змінюється. У залежності від типу харчування, клімату, якості води, сонячної активності, стресу та гормонального стану формується й відповідний тип шкіри. І якщо взимку вона зазвичай пересушена та комбінована, то влітку ви вже можете страждати від постійного жирного лоску та акне. Прибрати прищі та інші недоліки допоможе грамотний вибір косметичних засобів для щоденного догляду. Достатньо обрати для своєї базової косметички продукцію від iUNIK, аби нормалізувати стан проблемної шкіри.

Філософія бренду

Виробнику корейської косметики iUNIK усього декілька років. Проте цього часу було достатньо, аби стрімко вийти на міжнародний ринок і завоювати армію постійних покупців. Головні причини популярності продукції цього виробника – це акцент на натуральності косметики.

Засоби мають у своєму складі компоненти природного походження. Проте чому косметика така ефективна. Другий принциповий момент – це висока концентрація діючих речовин. Тож iUNIK з легкістю доводить, що дієва косметика може бути нетоксичною і абсолютно безпечною.

японка

Де придбати корейську косметику

Ринок переповнений пропозиціями на косметику з Південної Кореї. Проте покупці повинні мати гарантії, що купують преміальну продукцію. А головне – оригінальну. На сайті інтернет-магазину Cosibella ви знайдете великий перелік брендів професійної косметики з різних країн світу. Це лише сертифікована продукція, яка має високу ефективність.

На відміну від засобів з мас-маркету, лінійки профкосметики ще й мають лікувальні властивості. Вони не маскують проблеми, а усувають причини їх виникнення.

Косметика iUNIK для проблемної шкіри

Висипання, надмірна жирність шкірного покриву, закупорені пори, чорні цятки – це дуже розповсюджені б’юті-проблеми. І якщо раніше вважалося, що вони зустрічаються лише в підлітків, то сьогодні будь-які гормональні порушення можуть спровокувати подібні дефекти і в жінок після 30 років.

Для нормалізації проблемної шкіри варто обрати лінійку продуктів з центеллою та чайним деревом. Приміром, iUNIK – Centella Edition Skincare Set: косметичний набір у вигляді крему та сироватки.

Які компоненти в складі косметики iUNIK мають найбільшу ефективність:

  • Екстракт центелли азіатської. Ця рослина використовується як антиоксидант. Захищає клітини шкіри від раннього старіння, а також підтримує необхідний рівень гідратації.
  • Олія чайного дерева. Має потужний протизапальний ефект. Прискорює регенерацію шкіри, зменшує кількість висипів і подразнень.
  • Вітамін В3. Допомагає шкірі нормалізувати виділення себуму, а також звужує розширені пори.

Макіяж

Як правильно доглядати за проблемною шкірою?

Щоденний догляд повинен виконуватися в декілька етапів. Перший крок базовий – це очищення шкіри від залишків шкіри, косметики, бруду. Другий крок – використання тоніку, який не слід змивати.

Якщо ви обрали Centella Edition Skincare Set, то після тонізування на шкіру наноситься невелика кількість Centella Calming Gel Cream. Завершити процедуру очищення та лікування слід нанесенням 1-2 крапель сироватки. За бажанням, її можна покрити косметичною олійкою чи кремом. Проте цей крок не є обов’язковим.

Читайте також