Головна Світ тата Що потрібно знати про конопляний протеїн – склад, ефективність, прийом

Що потрібно знати про конопляний протеїн – склад, ефективність, прийом

mamabook
531 Переглядів
конопля

конопляПротеїн – незамінна спортивна добавка для людей із регулярними фізичними навантаженнями в залі. Але більшість видів спортивного білку мають тваринне походження. Як набирати масу чи відшліфовувати рельєф вегетаріанцям, веганам чи сироїдами? Чудовою альтернативою для таких спортсменів став конопляний протеїн. Спортивне харчування рослинного походження сьогодні набирає дедалі більше популярності.

Властивості та склад

Протеїн із насіння коноплі є продуктом із високим вмістом білку. Вегетаріанський протеїн – це порошок зеленого кольору. Його добувають із конопляного насіння шляхом пресування та повного відділення олії.

Склад рослинного протеїну:

  • Білок – від 50% та більше.
  • Рослинна клітковина, корисна для травлення, – 20%.
  • Залишок рослинного жиру – не більше 10%.

Чому hemp protein не лише ефективний для бодібілдерів, але й корисний для здоров’я спортсменів? У складі насіння коноплі міститься 19 цінних амінокислот (9 з них – незамінні), насичені жири для здоров’я судин і серцевого м’яза, рослинна клітковина для нормалізації травлення, а також цілий спектр мінеральних речовин.

Конопляний протеїн – джерело хлорофілу, який за хімічним складом та фізичними властивостями максимально наближений до гемоглобіну. Завдяки хлорофілу відбувається повноцінне утворення кров’яних тілець та насичення всього організму киснем. Як результат – зникають симптоми анемії, запаморочення. Спортсмен швидше відновлюється після важкого тренування.

еспандер

Інші корисні властивості протеїну для вегетаріанців:

  • Не містить глютену.
  • Завдяки альбуміну в своєму складі укріплює імунітет.
  • Захищає мозок від кисневого голодування.
  • Знижує окислювальні процеси в м’язах.
  • Нормалізує діяльність ендокринних залоз.
  • Профілактика ожиріння.

Як правильно приймати

Аби отримати бажаний ефект від тренувань, потрібно чітко дотримуватися дозування та частоти прийому. Розрахувати кількість легко, орієнтуючись на вагу спортсмена: по 2 г протеїну на 1 кг вашої ваги. У цю кількість білку повинен входити не лише рослинний протеїн, але й той, який ви отримуєте протягом доби із їжі. Отже, ваша денна норма вегетаріанського протеїну не повинна перевищувати 30 г за разовий прийом.

Важливо не заміняти добавкою сам прийом їжі. Вона використовується лише як потужний додаток до вашого щоденного раціону. Тому білок із коноплі потрібно вживати виключно в парі з тренуванням. Рекомендовано приймати за 1-1,5 години до запланованої фізичної активності.

Читайте також