Головна Конкурси Конкурс дитячих віршиків про професії

Конкурс дитячих віршиків про професії

mamabook
210 Переглядів

врач, доктор Наш сайт Mamabook оголошує новий творчий конкурс. Цього разу він буде присвячений дитячим віршикам про професії.

Умови конкурсу

– Конкурс буде тривати з 25 листопада до 15 грудня. Результати конкурсу будуть оголошені 18 грудня.

– Щоб взяти участь у конкурсі, вам потрібно відправити написати власний короткий віршик для дітей на 4-8 рядків про будь-яку професію. Наприклад:

***
Заболіло в мене горло,
І приходив лікар вчора.
Подивився і сказав:
– Хтось без шарфика гуляв?!

— Кількість віршів від одного учасника конкурсу необмежена. Чим більше віршів ви відправите – тим більше шансів у вас на перемогу. Переможці будуть визначені за допомогою random.org. Учасник конкурсу буде включений в список претендентів на перемогу стільки разів, скільки віршів він відправить на конкурс. УВАГА! Приймаються лише віршики, написані особисто вами, ніде раніше не опубліковані та лише українською мовою. Свої вірші відправляйте на info@womanbook.com.ua

ПРИЗИ конкурсу:

Серед всіх участників конкурсу буде визначено 5 переможців!

1-ий переможець отримає чоловічий подарунковий набір ANTONIO BANDERAS (парфуми 50 мл + бальзам після гоління 50 мл).

2-ий переможець отримає зволожуючу маску для обличчя ARTISTRY HYDRA-V (в наборі 5 масок) + набір з двох стильних сережок-вишиванок (червоні і сині). 

3-ий переможець отримає інтенсивну сироватку для волосся SATINIQUE (100 мл) + набір з двох стильних сережок-вишиванок (червоні і сині). 

4-ий переможець отримає набір кремів для рук і нігтів з аргановою олією та вітаміном Е + набір з двох стильних сережок-вишиванок (червоні і сині). 

5-ий переможець отримає  колекцію Citron от Old Spice (антиперспірант та гель для душу). 

Найактивніші учасники конкурсу, які не потраплять до п’ятірки переможців, традиційно отримають заохочувальні призи-сюрпризи. Успіхів!

konkurs

Читайте також