Головна Релакс Кому та для чого потрібна бізнес-англійська

Кому та для чого потрібна бізнес-англійська

mamabook
116 Переглядів
Курси ділової англійської

Курси ділової англійської

Ділове середовище вимагає свого етикету спілкування. І чим вище ви зростаєте у своєму бізнесі чи в кар’єрі, тим більш офіційними стають зустрічі. А куди ж в сучасному світі без англійської? А що робити, коли часу обмаль, а знання мови потрібні на вчора?

Вивчення бізнес-англійської на курсах значно спрощує життя ділових людей. По-перше, це економія часу на організацію та підбір необхідних матеріалів. По-друге, у вас завжди буде з ким попрактикуватися та кого запитати. По-третє, самоконтроль — річ малодієва, краще цю функцію перекласти на викладача, щоб ваші помилки не засіли в голові назавжди та не зіпсували котрусь із ділових зустрічей.

Для чого потрібна бізнес-англійська

В бізнес-середовищі важливо говорити однією мовою з потенційними інвесторами, партнерами чи навіть клієнтами. Вміння самопрезентації важливе в усіх сферах. А глобалізація дозволяє не обмежуватися лише внутрішнім ринком, а легко вийти на міжнародну арену навіть маленьким бізнесам. Тож англійська для ділового спілкування в цьому випадку must have.

Кар’єра в міжнародних компаніях також має стимулювати до навчання, адже без англійської не обійтися. Мітинги, презентації, складання договорів та офіційне листування вимагає знання не лише бізнес-етикету, а й спеціальних ідіом та конструкцій, які навряд чи ви використовували в загальній англійській.

Відвідування та безпосередня участь в конференціях з основною мовою спілкування англійською більше не буде проблемою.

Нерозуміння колег із закордону та інших учасників бізнес-процесів не поставлять вас в глухий кут.

Впевненість у собі під час розмови в ділових колах додасть вам шансів для просування по кар’єрі або залучення нових інвестицій для свого бізнесу.

Як вивчати іноземну для бізнесу

Спеціалізовані курси для бізнесу. Зазвичай програма таких курсів розрахована на студентів зі знанням мови вище за середній. Під час занять ви тренуєтеся вести переговори, презентувати ідеї, писати офіційні листи та використовувати кліше для написання договорів.

Словниковий запас. Поповнюйте запас діловою лексикою якомога активніше, запам’ятовуйте чи виписуйте конструкції із різних презентацій, листів чи угод. Спробуйте відтворити їх, написавши декілька своїх прикладів та прочитавши їх вголос.

Слухайте англійські бізнес-подкасти. Це допоможе вам краще сприймати на слух своїх співрозмовників. ви звикнете до специфічної лексики та згодом самі почнете її використовувати.

Пишіть листи.  Це можуть бути листи уявним партнерам, колегам чи клієнтам, використовуйте шаблони, створіть власний підпис.

Опановуйте мистецтво Smal talk. Це один із найважливіших етапів комунікації англійською в діловому середовищі. Етикет вимагає, здавалося б, цих невимушених розмов та запитань, щоб перейти до більш серйозних тем та справити гарне перше враження на співрозмовника. Тому дуже важливо навчитися задавати тон та вміти гарно підвести до важливих тем.

Читайте також